Zvítězila servírka ze zámku | E15.cz

Zvítězila servírka ze zámku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
O půlnoci skončilo první kolo soutěže Miss servírka a pan číšník. Vítězkou olomoucké Sedmičky se stala Marcela Gábová.

S počtem 177 se na prvním místě v městskémkole umístila Marcela Gábová z restaurace Na Zámku ve Velkém Týnci. Na druhém místě skončil její kolega Pavel Brenza s 81 hlasy a třetí byl Milan Hakl z olomouckého Áčka s třiadvaceti hlasy.

Hlasy lidé mohou posílat i nadále. Ale jen Marcele Gábové, která postupuje do krajského kola. Hlasování je na adrese http://www.sedmicka.cz/olomouc/servirka/

Novinkou je, že od krajského kola lze hlasovat z jednoho počítače vícekrát. Ale jen jednou za čtyřiadvacet hodin. Každý jiný způsob hlasování považuje redakce za podvod a takto získané hlasy budou odečteny. Pokud mají čtenáři pocit, že někdo pravidla porušuje, ať kontaktují redakci.

Krajské kolo skončí ve čtvrtek 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze sedmi nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesátilitrový sud piva Pilsner Urquell.

Finále vyvrcholí o půlnoci 16. září. Nominovaný, který v něm získá nejvíc hlasů, vyhraje skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video