Nové sídlo pro TOP 09. Z Malé Strany se stěhuje k Hlavnímu nádraží | E15.cz

Vše o realitách

Vše o realitách Vstoupit do speciálu

Nové sídlo pro TOP 09. Z Malé Strany se stěhuje k Hlavnímu nádraží

Jakub Veinlich - Blesk.cz

TOP 09 odchází ze svého hlavního sídla v Michnově paláci na Malé Straně, kde jí nebyla prodloužena smlouva. Nové místo strana už vybrala. Stěhuje se do Opletalovy ulice v Praze. Stěhování vypukne za pár týdnů.

„Akce kulový blesk by měla nastat někdy v polovině února, protože do konce měsíce pak musíme opustit současný prostor, kde sídlíme,“ potvrdila Blesk Zprávám místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

Na nové adrese, kterou schválilo už i předsednictvo TOPky, se už začne za pár dní pracovat. V patře, kde bude strana sídlit, vzniknou nové příčky, tak aby členové měli zhruba stejně velké prostory jako dosud na Kampě.

Schwarzenberg: Zeman s Babišem jsou zkázou této země

„Už jsme před podpisem smlouvy, prakticky se dá říci, že už je to jisté. Budeme sídlit v Opletalově ulici,“ představila Pekarová novou adresu strany, kterou vybírali z více než stovky možností, které se nakonec proměnily v deset konkrétních nabídek.

„Bohužel nebylo moc jednoduché najít velikostně pro nás dostatečně velké prostory, některé byly dost malé, a všichni bychom se do nich nevešli,“ dodala.


Celý článek najdete na webu Blesk.cz >>>


Kubáček: Babiš si chce podmanit Brusel, z eurovoleb ale může vzejít i žralok typu Paroubka
Komentář Jany Havligerové: O čem se (ne)mluví ve zdravotnictví

Autor: Jakub Veinlich - Blesk.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!