Policie evakuovala Palladium i Černý Most. Kvůli nahlášené bombě | E15.cz

Policie evakuovala Palladium i Černý Most. Kvůli nahlášené bombě

Palladium
Palladium
• 
ZDROJ: Jan Rasch, Euro

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Policie odpoledne evakuovala obchodní centra Palladium a Černý Most v Praze. Anonym jim hrozil bombou. Pyrotechnik ale ani v jednom z center žádný výbušný systém nenašel. Evakuace Černého Mostu byla ukončena v 16:00, v Palladiu skončila bezpečnostní opatření ve 20:30.

Anonym nejprve oznámil bombu na Černém Mostě, zhruba ve 14:45 pak v Palladiu. „V obou případech byla prohlídka negativní,“ podotkla pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Vedení centra Černý Most ČTK sdělilo, že má pro podobné případy připraven evakuační plán. „Vše proběhlo rychle a bez komplikací. Po důkladné kontrole všech prostor, která následovala, se v krátké době centrum opět mohlo otevřít,“ uvedli zástupci centra.

Evakuace Palladia byla podstatně delší. Dotkla se i hromadné dopravy v okolí, některé tramvajové a autobusové linky byly z Náměstí Republiky odkloněny přes Hlávkův Most, metro stranicí Náměstí Republiky jenom projíždělo. Ve 20:30 byl provoz MHD standardně obnoven.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.