Policie nikoho z Mladé fronty nezadržela | E15.cz

Policie nikoho z Mladé fronty nezadržela

Policie ČR
Policie ČR
• 
ZDROJ: Profimedia

ČTK, jih

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zásah policie v budově v Košířích, který se odehrál v pátek, nijak nesouvisel s vydavatelstvím Mladá fronta, ačkoli v budově sídlí některé jeho redakce. Podle mluvčí Mladé fronty Pavlíny Míčové probíhala policejní akce v jiných společnostech sídlících na dané adrese.

„Úkony provádíme v administrativním objektu jedné mezinárodní společnosti, která podle našich informací neprovádí žurnalistické ani tiskařské činnosti,“ potvrdil ČTK Ibehej s tím, že policisté žádným způsobem nenarušili práci novinářů ani vydavatelskou činnost.

Jakékoli spojení se zásahem odmítla také Mladá fronta. „Vydavatelství Mladá fronta prohlašuje, že Policie ČR nikoho z vydavatelství nekontaktovala, nezadržela a ani nic neodnesla. Vydání pondělních periodik není v žádném případě ohroženo a v budovách a kancelářích vydavatelství v Modřanech i v Košířích funguje běžný pracovní provoz,“ uvedla Pavlína Míčová z Mladé fronty. Odmítla tak předchozí informace o tom, že policie zasahovala také na modřanském pracovišti.

Autor: ČTK, jih

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.