Sněhová děla jedou naplno. Lyžařská sezóna ve Špindlu začíná už o víkendu | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Sněhová děla jedou naplno. Lyžařská sezóna ve Špindlu začíná už o víkendu

Redakce

Ve Špindlerově Mlýně panuje v těchto dnech čilý ruch. V sobotu tam totiž oficiálně začíná lyžařská sezóna. Kromě sjezdovek se ve Špindlu znovu otevře i unikátní výstava ledových soch

„Díky mrazivému počasí jedou sněhová děla a moderní zasněžovací sprchy naplno. Napadl i přírodní sníh, takže letošní zimní sezóna může skutečně naplno začít,“ uvedl Čeněk Jílek, ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Již v pátek se bude moci v nejznámějším krkonošském středisku lyžovat na modré sjezdovce na Svatém Petru, na nové Hromovce a na červené sjezdovce na Medvědíně. V sobotu se ještě mimo jiné otevře stará Hromovka a sjezdovky v Horních Mísečkách.

Miliardáři na lyžích bojují o Ještěd. Chtějí ho změnit k nepoznání

Kromě různých akcí na skipasy a na koncert Marka Ztraceného lákají vlekaři do Špindlerova Mlýna také na ledárium. Klimatizovaný prostor nabídne výstavu ledových soch.  

„Loňská premiéra špindlerovského ledária měla skutečně obrovský úspěch, rozhodli jsme se proto tento kulturní zážitek zprostředkovat našim návštěvníkům i letos a udělat z ledária tradiční součást zimy ve Špindlu,“ dodal šéf areálu Jílek. 

Autor: Redakce
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!