Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu Marriot Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu Marriot Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu Marriot Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu Marriot Příprava ledu v The Artisan Bar v hotelu Marriot

5

fotografií

Zajděte si na drink do The Artisan Bar

S

Spousta koktejl barů na vyšší úrovni může působit občas až příliš strojeně A pokud se přímo nevyznáte, člověk může být automaticky nervózní. To ale není případ The Artisan Baru, který se nově otevřel v pražském hotelu Marriot.

Dobrých koktejlů není nikdy dost a proto s nadšením vítáme každý nový a hlavně příjemný bar. Atmosféra v The Artisan Bar je neuvěřitelně uvolněná a člověk se cítí jak kdyby místo navštěvoval celý život. Bar nabízí nejen signature koktejly připravené z lokálních ingrediencí, má ale i ojedinělou nabídku vín, jedinečné domácí chuťovky i živou hudbu.

Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotKoktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotAutor: The Artisan Bar

Bar také nabízí čtyři koktejly pojmenované na počest nejznámějších českých hudebních skladatelů - Dvořák, Smetana, Janáček a Suk. Tyto prémiové drinky jsou inspirovány jejich osobními příběhy a hudbou, kterou skládali. Například koktejl Antonín Dvořák připomíná jeho cestu do Nového světa, obsahuje kokos a likér Advocaat.

Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotKoktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotAutor: The Artisan Bar

Hlavní barman Lukáš Jehlička získal svoje zkušenosti na mezinárodní scéně, pracoval v Londýně, Amsterdamu, Cannes, Bejrútu, v Casablance či v Dubaji. Celý tým barmanů je precizně vyškolený. 

Koktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotKoktejly v nově otevřeném The Artisan Bar v hotelu MarriotAutor: The Artisan Bar

V současné situaci bar samozřejmě dodržuje veškerá hygienická a bezpečnostní opatření: pro hosty jsou u vstupu i v baru připraveny dezinfekce rukou, stoly jsou minimálně jeden a půl metru od sebe, všichni zaměstnanci nosí roušky a rukavice a dodržují všechna přísná hygienická opatření v souladu se standardy společnosti Marriott. 

Příprava ledu v The Artisan Bar v hotelu MarriotPříprava ledu v The Artisan Bar v hotelu MarriotAutor: The Artisan Bar

The Artisan Bar je otevřen každý den od 17:00 do 22:00 s tím, že až vláda povolí, otevíračka se protáhne. 

Související články
ON-LINE: Blíží se nejdražší americké volby historie a z regálů Walmartu mizejí zbraně
Řádný termín amerických prezidentských voleb se blíží. Nastane 3. listopadu. Okolnosti hlasování ale jinak mají, s nadsázkou řečenou, do řádnosti daleko. Miliardář a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg navíc mluví o riziku propuknutí výtržností v reakci na výsledky voleb, maloobchodní řetězce proto dočasně stahují ze své nabídky zbraně. Volební noc vám zprostředkujeme pomocí on-line přenosu, spustí se v předvečer voleb.
Google chystá agresivní kampaň proti evropským politikům
Evropští politici chystající se omezit moc technologických gigantů se zřejmě stanou terčem kampaně ze stran těchto firem. Plánuje ji společnost Google, a to zejména proti francouzskému eurokomisaři pro vnitřní trh Thierry Bretonovi a dalším představitelům Evropské komise, kteří připravují novou legislativu, jež má zmírnit vliv těchto technologických firem. O plánech Googlu píše server Info.cz s odvoláním na uniklé firemní dokumenty, které zveřejnil deník Financial Times.