4

fotografií

Omega vytvořila limitované hodinky pro olympiské hry v Tokiu

B

Blíží se sportovní svátek roku. Může to být o něco později než bylo plánováno, ale olympijské hry v Tokiu jsou na spadnutí. Dnes je to přesně 100 dní do jejich začátku. Zatímco sportovci zahajují své finální přípravy, oficiální časomíra této sportovní události, společnost Omega, odhalila na tuto počest speciální edici hodinek Seamaster Diver 300M Tokyo 2020.

Omega tak po 29. v historii splní svou roli oficiálního časomíry olympijských her, pro které je partnerem od roku 1932. Omega Seamaster Diver 300M Tokyo 2020 potěší všechny sportovní nadšence i sběratele hodinek barevnou paletou inspirovanou logem LOH 2020 Tokyo spolu s nejmodernějšími technologiemi hodinářského průmyslu.

Pouzdro 42 mm je vyrobeno z nerezové oceli a je opatřeno modrým keramickým rámečkem, který je vyplněn bílou smaltovanou potápěčskou stupnicí. Nerezová ocel je použita i na náramek, který je hladce integrován do pouzdra.

Modrou barvu doplňuje vyleštěný bílý keramický číselník, kterému svou extra hloubku dodávají laserem vyryté ikonické vlny Omega, Mezi funkce patří datumové okénko na 6 hodině a červeně zvýrazněný slavný nápis Seamaster. Modřené ručky a indexy doplňují design číselníku a jsou vyplněny luminiscenční barvou Super-LumiNova.

Zadní dýnko odhalí safírové sklíčko a znak olympijských her v Tokiu 2020, pod kterým tepe Omega co-axiální Master Chronometr Calibre 8800 – certifikovaný podle nejvyšších standardů přesnosti, chronometrického výkonu a magnetické rezistence. 

Montblanc vypouští hodinky 1858 Geosphere inspirované pouští
Legendární vojenské hodinky Minerva byly určené do extrémních podmínek. Hodinky Montblanc 1858 jsou moderní interpretací těchto historických časomír inspirovaných objevitelským duchem a jsou koncipovány jako nástroj, který propojuje minulost s přítomností skrze svou historii, komplikace a styl.
Hodinky jejich nositelé obdrží ve speciálním boxu, jež je bude udržovat v bezpečí na zemi i na vodě a zvyšuje jejich sběratelskou hodnotu. Cena je k doptání v Klenotnictví Dušák. 

Související články