Bitcoin v kryptoportfoliu E15: kdy uvažovat o dokupu | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

NA TISÍC PROCENT: Jak velkou chybou je řídit investice do kryptoměn podle Muska

Kryptoměnový experiment deníku E15 zatím vychází.
Kryptoměnový experiment deníku E15 zatím vychází.
• 
ZDROJ: e15
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Experimentální kryptoměnové portfolio E15 pokračuje ve zběsilém růstu, výnosy už dosahují 400 procent. Do cílené tisícovky ale stále kus chybí. Jak jejímu dosažení napomoci? S vystupňováním kryptománie díky rozhodnutí Elona Muska zařadit do finanční rozvahy Tesly bitcoin se možná nabízí otázka, jestli by nebylo vhodné portfolio posílit a virtuální měnu přikoupit.

Šéfovi Tesly se podařilo bitcoin výrazně zpopularizovat a jistě nejen autor textu se setkává s množstvím žádostí od svých známých, zda by jim s nákupem kryptoměny neporadil. Důležité je zdůraznit, že jde o lidi, kteří dosud nemají s virtuálními měnami žádné zkušenosti.

Ačkoliv digitální měny opravdu mění mnohé zavedené zákonitosti světa financí a investic, alespoň některé jistoty zůstávají. Třeba že není nejvhodnější nakupovat na cenovém vrcholu. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery