Letošní Týden FM podpořil svou záštitou premiér Petr Nečas | E15.cz

Letošní Týden FM podpořil svou záštitou premiér Petr Nečas

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Představenstvo IFMA CZ obdrželo dokument obsahující potvrzení záštity předsedy vlády České republiky RNDr. Petra Nečase nad XI. ročníkem „Týdne Facility managementu“, který se uskuteční ve dnech 7. až 11. listopadu 2011 v Praze. Motto letošního ročníku je „Facility management - příležitost pro integraci“. Osobní účast předsedy vlády ČR bude ještě upřesněna. Osobní podporu přislíbil i ministr pro místní rozvoj pan Ing. Kamil Jankovský.

Dále svou účast na mezinárodní konferenci konané dne 8. listopadu 2011 potvrdil Vice Prezident EuroFM a hlavní vyjednávač FM v Evropském parlamentu a Radě EU pan Fred Kloet z Holandska. „Velice si vážíme osobní záštity předsedy vlády pana Petra Nečase. Získáváme tím jednoznačný signál, že i naše země se zařazuje do skupiny pokrokových společností, které si uvědomují význam tohoto oboru pro budoucnost. Vedle zdůraznění významu Facility managementu Evropským parlamentem, který náš obor zařadil mezi čtyři nejvýznamnější oblasti rozvoje příštích let, se tak záštita předsedy vlády ČR stává signálem pro váhavce, kteří stále ještě nechtějí nebo neumí zhodnotit přínosy Facility managementu pro své společnosti a ekonomiku ČR jako celek“ řekl prezident IFMA CZ Ondřej Štrup.

Jako každoročně zahrnuje Týden Facility managementu exkurzi do zajímavého objektu v ČR, hlavní konferenci, společenský večer s vyhlášením cen FM AWARDS, workshop a doprovodné konference našich partnerů. Exkurze do technického zázemí největšího a nejkrásnějšího českého Aquaparku v Čestlicích u Prahy se uskuteční dne 7. listopadu 2011 . Vstup bude zajištěn pro přihlášené účastníky. Mezinárodní konference IFMA CZ se uskuteční dne 8. listopadu 2011 tradičně v Hotelu Olympik/Artemis a po konferenci bude následovat společenský večer s vyhlášením FM AWARDS 2011, který se uskuteční v Nové budově Národního muzea, Praha 1.
Celodenní středeční workshop na téma „Implementace FM “www.ifma.cz.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video