Milorad Miškovič - Miško opouští vedoucí funkce v Karlín Group | E15.cz

Milorad Miškovič - Miško opouští vedoucí funkce v Karlín Group

Odchod Milorada Miškoviče - Miška z funkce ředitele Karlín Group je jednou z připravovaných strukturálních změn ve společnosti Real Estate Karlín Management, a.s. Milorad Miškovič - Miško zůstává nejen akcionářem Karlín Group, a.s., ale dál se bude podílet na aktivitách souvisejících s uvedenými subjekty.


developerských a investičních společností na tuzemském realitním trhu. Právě končící dekádu vidí Milorad Miškovič - Miško jako velmi
úspěšné období: „Jsem hrdý na to, čeho jsme společně s celým týmem Karlín Group dosáhli. Vytvořit z šedého, nevzhledného a neutěšeného Karlína moderní, luxusní a živou městskou část s architekturou světové úrovně, proměnit někdejší pražskou ´periferii´ ve zcela jedinečné místo pro život a práci, tak podobné srovnatelným čtvrtím Amsterdamu, Kodaně, Londýna nebo Hamburku, to opravdu není málo. Zvláštní poděkování pak určitě patří pánům Sergi Borensteinovi a Marcu Richovi, zakladatelům Karlin Group, od kterých jsem se mnoho naučil,“ konstatuje Milorad Miškovič - Miško. Odchod z vedoucí funkce v Karlín Group pro něj představuje především větší prostor pro realizaci dalších developerských plánů, které v pražském osmém obvodu má.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!