Obchodní centrum Haná oslavilo 10 let existence | E15.cz

Obchodní centrum Haná oslavilo 10 let existence

První nákupní komplex svého druhu v Olomouci, Obchodní centrum Haná, oslavil v září deset let od svého vzniku. Během této doby obchodní centrum prošlo mnoha proměnami a v současnosti ho tvoří nákupní galerie se šesti desítkami obchodních jednotek, občerstvení a restaurace.

„Jsem rád, že nás za deset let existence nákupního centra navštívilo přes 31,7 miliónu zákazníků a většina z nich se k nám ráda vrací. Nabízíme jim nejen atraktivní obchody s širokým sortimentem, od módy přes doplňky pro sport a volný čas po zařízení pro domácnost. Mohou si také posedět v některé z útulných restaurací. Své služby se snažíme neustále zkvalitňovat, bylo instalováno bezplatné wi-fi připojení a do budoucna připravujeme nové atrakce pro děti. Naši malí návštěvníci se mohou například těšit na ponorku se skluzavkou, která bude instalována před vánočními svátky,“ uvedl Martin Crha, manažer obchodního centra HANÁ.

OC Haná je v těsné blízkosti Nákupního Parku Haná. Na celkové ploše téměř 19 000 m² nabízí šestnáct velkoplošných prodejen s klíčovými nájemci Möbelix, JENA nábytek, Electro World, KIKA, Okay, Koberce Breno, Siko, JYSK a další. Pod mottem „Vše pro Váš domov“ a skladbou nájemců, která svým zaměřením na segment nábytku a bytových doplňků patří mezi největší takto úzce specializovaný Nákupní park v celém regionu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!