Personálie | E15.cz

Personálie

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Personální změny ve světě realit.

NOVÝ MANAŽER PRONÁJMŮ V AFI EUROPE

AFI Europe, přední mezinárodní investor a developer v oblasti komerčních a bytových nemovitostí se zaměřením na realitní trhy střední a východní Evropy, má nového manažera zodpovědného za pronájem veškerých projektů firmy v ČR, Bedřicha Skalického. Ten se bude jmenovitě starat o druhou fázi administrativního projektu Classic 7, logistického areálu D8 European Park, Palace Broadway, Evropská Business Center, AFI City a AFI Karlín.

Pracovní zkušenosti v oblasti developmentu získal především jako předseda představenstva a generální ředitel Realitní společnosti České spořitelny v letech 2003 až 2009. Skalický vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor vnitřní obchod a ekonomii na Univerzitě Boston.

POBOČKA COLLIERS EXPANDUJE

Nové klíčové spolupracovníky přijala do české pobočky firma Colliers International, celosvětový poskytovatel realitních služeb. Jan Zadražil (37) byl jmenován do pozice Valuation Senior Associate v oddělení oceňování nemovitostí a Konstantin Cordery (25) se stal Investment Department Associate v investičním oddělení.

Zadražil je certifikovaným odhadcem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). V Colliers International přispěje k dalšímu rozšíření obchodních aktivit oddělení oceňování. Zadražil vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a The College of Estate Management v Readingu v Anglii.

Cordery zahájil svou kariéru v oboru realit jako analytik v oddělení akvizic v Pinnacle CEE v Praze. Předtím od roku 2008 působil v oddělení auditu a transakcí slovenské pobočky KPMG. Jako člen investičního oddělení se aktivně zapojí do transakcí, kterými je Colliers v současné době pověřena, a zároveň bude pomáhat s vypracováním analýz cash-flow a zajišťovat budoucí transakce.

RSČS MÁ NOVÉHO PŘEDSEDU PŘEDSTAVENSTVA

Novým předsedou představenstva RSČS - Realitní společnosti České spořitelny se v březnu 2012 stal Martin Němeček, dosavadní ředitel oblastní pobočky České spořitelny Praha-centrum, ve funkci vystřídal Aleše Mamicu, který přechází do Stavební spořitelny České spořitelny.

Martin Němeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, své zkušenosti z řízení sítě poboček uplatní při vedení sítě franšízových partnerů RSČS. V nové funkci se zaměří především na pokračující rozvoj franšízové sítě, která by měla letos dosáhnout 35 poboček po celé ČR, a také na posilování značky RSČS.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video