Zápisník Jany Havligerové: Pestrý týden | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak vydělat v těžkých časech

Více k tématu

Zápisník Jany Havligerové: Pestrý týden

Zápisník Jany Havligerové: Pestrý týden
Miloš Zeman
• 
ZDROJ: čtk
Jana Havligerová

Jana Havligerová

Čtyři čeští nejvyšší ústavní činitelé si na Pražském hradě potvrdili, že jejich prohlášení o vztazích s Čínou bylo správné. Čínská strana si to jistě myslí také. Tak schválně, kdo – poté co byla zrušena služební cesta lidoveckého ministra zemědělství Jurečky – vycestuje do říše středu jako první?

 

Kanceláři prezidenta republiky by vznikla závažná újma, pokud by se omluvila za lživý výrok na adresu Ferdinanda Peroutky a zaplatila stotisícovou pokutu za to, že se nepodřídila pravomocnému rozsudku, řekl Nejvyšší soud. Aha, takže někdo lhát zkrátka může… No nic, oni už si lidé z Hradu závažnou újmu beztak způsobili vlastní pílí.


Premiér Bohuslav Sobotka chce ve vládě „novou krev“, a tudíž obmění svůj tým. K personálním změnám v kabinetu vyzval i koaliční partnery. Šéf lidovců Pavel Bělobrádek i předseda anoistů Andrej Babiš učinit podobný krok odmítli. To je ale překvapení.


Textař Michal Horáček, bývalý majitel sázkové kanceláře Fortuna, oficiálně ohlásil prezidentskou kandidaturu. A už se sáhodlouze řeší, jestli má člověk, který vydělal majlant na sázkách, dostatečný morální kredit, aby případně usedl na Hradě. Příběhy jedinců, které Fortuna uvrhla do gamblerství, si jistě přečteme co nevidět.

Glosa Martina Čabana: Proč?
ČEZ připravuje žalobu na Škodu JS kvůli ušlému zisku. Jde o miliardy

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!