Na hory se vyplatí rozhodně vzít i průkaz ISIC! | e15.cz

Na hory se vyplatí rozhodně vzít i průkaz ISIC!

ZDROJ: Photodune
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

S prvním letošním sněhem vám můžeme odhalit novou nabídku ski areálů, které mohou studenti a učitelé navštívit s průkazem ISIC nebo ITIC! V České republice je velké množství ski areálů, které právě startují sezónu. S průkazem ISIC je možné navštívit přes 40 tuzemských ski areálů! 

Stálicemi, ve kterých mohou studenti využít slevu až 20 % na skipasy, jsou například ski areály Špindlerův Mlýn, Ještěd, Lipno, Klínovec, Herlíkovice, Pustevny, Zadov, Bílá v Beskydech a další.

Více než 2 000 studentů v anketě ISIC AWARDS zvolilo jako nejlepší ski areál za uplynulou sezónu Ski areál Špindlerův Mlýn. Na druhém místě se umístil Ski areál Klínovec a na třetím Ski areál Vítkovice Bílá. 

Příští rok však s výsledky ankety mohou zamíchat nově zapojené ski areály. „Pro nadcházející sezónu právě připravujeme spolupráci i s novými ski areály, abychom držitelům nabídli další možnost využití průkazu ISIC během zimní sezóny. Konkrétně se jedná o ski areály Plešivec, Dolní Morava a Rokytnice nad Jizerou,“ uvádí Jana Valušová, Product Development and Communications Manager společnosti GTS ALIVE.

S průkazem ISIC mohou studenti využívat slevy nejen na horách. Po České republice je možné uplatnit slevu s ISIC až na 2200 místech a 130 000 místech po celém světě. Jedná se především o vstupy do divadla a do kina, slevy na nákup oblečení, knih a elekroniky.

Více na isic.cz

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video