Výluka tramvají, kvůli níž kolabovala pražská doprava, skončí v pátek | E15.cz

Výluka tramvají, kvůli níž kolabovala pražská doprava, skončí v pátek

Pražské tramvaje by se měly v pátek ráno vrátit na nábřeží mezi Národním divadlem a Jiráskovým náměstím. Potvrdila to mluvčí dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Výluka, která začala v pondělí 3. října, v uplynulých dnech způsobila ve vnitřní Praze kolony a tramvaje nabíraly mnohaminutová zpoždění. Tramvaje by měly po nábřeží začít jezdit se zahájením ranního provozu v 4:30. Důvodem výluky byla oprava plynovodu.

Tramvaje na objízdné trase nabíraly až půlhodinová zpoždění. DPP kvůli kolabující dopravě změnil například trasu tramvaje číslo 2. Výluka bude místo původně plánovaného termínu ukončení v pondělí 10. října skončena v pátek 7. října v cca 4:30, uvedla Řehková.

Tramvaje v současné době nejezdí taky mezi náměstím Bratří Synků a Spořilovem. DPP tu opravuje tramvajovou trať a oprava potrvá do jara příštího roku. Rekonstrukcí prošla mimo jiné trať na Vršovické v Praze 10 nebo Jugoslávské v Praze 2.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.