Ether posiluje. Podle JPMorgan je lepší investice než bitcoin | E15.cz

KRYPTO-GRAF TÝDNE: Ožívají úvahy, že ether bude dlouhodobě lepší investice než bitcoin

Ether má podle jeho zastánců solidní prostor pro růst.
Ether má podle jeho zastánců solidní prostor pro růst.
• 
ZDROJ: profimedia

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Trh virtuálních mincí se oklepal z korekce, která jej zasáhla zkraje týdne. Přestože cena bitcoinu poskočila o tisíce dolarů, mnohem více zazářila druhá kryptoměna v pořadí dle tržní kapitalizace. Ether zapsal nový cenový rekord u 2800 dolarů, vůči dominantnímu bitcoinu znatelně posílil a část analytiků předpovídá, že se mu do budoucna bude dařit ještě více. Pohled do historie navíc nabízí relativně optimistický pohled, kam by se kurz etheru ještě mohl vyšplhat.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery