Ether posiluje. Podle JPMorgan je lepší investice než bitcoin | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

KRYPTO-GRAF TÝDNE: Ožívají úvahy, že ether bude dlouhodobě lepší investice než bitcoin

Ether má podle jeho zastánců solidní prostor pro růst.
Ether má podle jeho zastánců solidní prostor pro růst.
• 
ZDROJ: profimedia
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Trh virtuálních mincí se oklepal z korekce, která jej zasáhla zkraje týdne. Přestože cena bitcoinu poskočila o tisíce dolarů, mnohem více zazářila druhá kryptoměna v pořadí dle tržní kapitalizace. Ether zapsal nový cenový rekord u 2800 dolarů, vůči dominantnímu bitcoinu znatelně posílil a část analytiků předpovídá, že se mu do budoucna bude dařit ještě více. Pohled do historie navíc nabízí relativně optimistický pohled, kam by se kurz etheru ještě mohl vyšplhat.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery