Kryptoměny se svezly s letní akciovou rallye. Bitcoin se uvelebil nad hladinou dvacet tisíc dolarů, ether od letošního lokálního dna posílil na téměř dvojnásobek. Nastal tedy čas rozvalit se do houpací sítě, opájet se vidinou rostoucího bohatství a nic nedělat? Ani náhodou.
K lenošení by vybízel i vývoj cvičného redakčního kryptoportfolia. Jeho hodnota je na tom v porovnání se situací přede dvěma roky nadále výrazně lépe.
Čím se neřídit při investicích do krypta:
Video se připravuje ...
Pět způsobů, jak přijít o vše na kryptoměnách • VIDEO Videohub
Je to nicméně trochu paradoxní. I když osvědčenou strategií kryptoinvestorů je bitcoin nakoupit, držet ho a radši s ním nic moc nedělat, přesto nepředstavují kryptoměny tak zcela bezúdržbovou investici. Respektive kdo by je chtěl jako zcela bezúdržbovou investici pojmout, hrozí, že na tento přístup nakonec draze doplatí.
Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+
Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.
Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?