FINEP staví ve Vysočanech další byty | E15.cz

FINEP staví ve Vysočanech další byty

Společnost FINEP zahájila první fázi výstavby bytového projektu Harfa Park. Do dvou let vyrostou nedaleko říčky Rokytky tři nové několikapatrové budovy. V současné době je z projektu prodána zhruba třetina nabízených bytů.

Dodavatelem stavby Harfa Parku se stala stavební společnost BAK z Trutnova. V novém projektu bude k dispozici 101 bytových jednotek od dispozičně menších 1+kk až po velkoryse řešené 4+kk. „Velkou výhodou lokality Nové Vysočany je ideální dopravní napojení. Lidé mohou cestovat jak městskou hromadnou dopravou, tak příměstskými vlakovými spoji, dobré je i napojení na výpadové komunikace z Prahy,“ říká Petra Kopecká z FINEP. Okolí Harfa Parku disponuje dobrou občanskou vybaveností, jako je lékařské středisko, škola, školka, obchody s potravinami, restaurace a solárium. V blízkosti se nachází také multifunkční hala O2 arena.

První etapa projektu Harfa Park v Nových Vysočanech je harmonicky koncipována v souladu se zelení. „Projekt Harfa Park je ideální volbou pro každého, kdo rád bydlí na dosah centra, ale zároveň má rád svůj klid a pohodu. Jak vyplynulo z našeho průzkumu, zákazníkům velmi záleží na okolní zeleni, proto se jim při výběru lokality snažíme vyjít vstříc,“ dodává Petra Kopecká. Harfa Park je pokračováním tří předchozích úspěšných etap výstavby FINEP v Praze 9. Posledním realizovaným projektem je Nová Harfa III s 393 byty, které byly zkolaudovány na konci roku 2008.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!