PPF GATE sídlem skupiny PPF | E15.cz

PPF GATE sídlem skupiny PPF

Skupina PPF se stěhuje na Prahu 6. Kancelářské prostory pro řadu společností skupiny PPF nabízí nová budova v Praze 6. Na začátku Evropské třídy, nedaleko Vítězného náměstí, se dokončuje objekt, který ponese jméno PPF GATE. Vlastníkem polyfunkčního objektu je stejnojmenná společnost patřící PPF Group N. V.

Předpokládaný termín stěhování do nových prostor je druhé čtvrtletí roku 2008. Své sídlo zde budou mít stávající firmy skupiny PPF, které dosud působí na různých adresách v Praze. Tato změna se netýká společností ze skupiny České pojišťovny, která buduje své sídlo v Praze 4-Pankráci.

Mezinárodní finanční skupina PPF se zabývá pojišťovnictvím, spotřebitelským financováním a poskytuje komplexní služby v oblasti správy majetku. Za 16 let své existence se skupina PPF stala jedním z předních mezinárodních finančních investorů a ke konci roku 2006 spravovala aktiva v hodnotě převyšující 10 mld. USD. Skupina PPF má svoji korporátní vlastnickou a řídicí strukturu umístěnou v Nizozemsku. Klíčovou holdingovou společností skupiny PPF, na jejíž úrovni jsou přijímána strategická rozhodnutí týkající se činnosti celé skupiny, je společnost PPF Group N. V. se sídlem v Amsterodamu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!