Život v době (po)virové podle Daniela Drahotského 2: I olympiáda může být virtuální | E15.cz

Život v době (po)virové podle Daniela Drahotského 2: I olympiáda může být virtuální

11. dubna 2020 • 18:00

Někteří věští zánik Airbnb. Myslím si opak. Domnívám se, že trend společenského rozestupu naopak povede k upřednostňování individuálního ubytování, a jestli ho lidé budou objednávat přes Airbnb, Booking.com, HomeExchange.com, nebo prostým zavoláním Vladanovi do Chorvatska, je lhostejné.

Stejně tak jako dnes funguje TripAdvisor známkující prostředí, ochotu pronajímatele nebo čistotu příbytku, přibudou hygienické certifikáty. Cestovatelé se budou orientovat i podle známek za mechanickou a biologickou čistotu noclehu.

Dovolená

Přijde renesance campingu a caravaningu. Sociální zařízení kempů po celé Evropě rychle dosáhnou kvality těch dnešních čtyř- a pětihvězdičkových například ve Skandinávii. Spousta lidí přijde na to, že vlastní stan či přívěs na travnaté ploše 10×10 metrů je pro nocování a stravování mnohem lepší místo než all-in zájezd k přeplněnému, breberkoplnému bazénu hotelového megakomplexu u špinavého moře.

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Investujte jako miliardáři

Koupit? Prodat? Investovat? Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex , dluhopisy, start-up… Poraďte se s odborníky, kteří se starají o peníze miliardářům VIP Investiční poradna na e15.cz/premium

Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Disclaimer:

Informace obsahující názor, prognózu nebo úvahu redakce, konkrétní fyzické osoby (včetně, nikoli však výlučně poradců zaměřených na konkrétní obor), právnické osoby nebo jakékoli jiné osoby, nepředstavuje pokyn, doporučení nebo radu uživateli této stránky (dále jen „Uživatel“) a Uživatelé nejsou žádným způsobem vyzýváni k jejich respektování, ani nepředstavuje nabídku na poskytnutí jakékoli služby nebo na realizaci jakéhokoli obchodu. Takto publikované informace jsou adresovány široké veřejnosti a neberou v potaz osobní ani ekonomickou situaci, záměry a očekávání konkrétních Uživatelů a nemohou samy o sobě, ani ve spojení s jinými informacemi publikovanými v rámci Služby být podkladem pro kvalifikované rozhodnutí Uživatele nebo jakékoli jiné osoby a nemohou nahradit vlastní úvahu nebo konzultaci s odborníkem v dané oblasti. Takto publikované informace se zpravidla vztahují k situaci v místě a čase, kdy byly publikovány a provozovatel této stránky (dál ejen „Provozovatel“) není povinen je aktualizovat nebo měnit v souvislosti se změnou okolností ani z jakéhokoli jiného důvodu. Provozovatel neodpovídá za škodu ani za jakoukoli jinou ztrátu způsobenou jednáním Uživatele nebo jakékoli jiné osoby na základě publikované informace.