Vyjednáváte o ceně? Pak 24 hodin před schůzkou vyhoďte kotvu | E15.cz

Vyjednáváte o ceně? Pak 24 hodin před schůzkou vyhoďte kotvu

ZDROJ: E15.cz

Radim Pařík

Vstoupit do diskuze
0

V dalším díle videoseriálu o vyjednávání postoupíme dále a navážeme na něco málo, co už umíme z předešlých dílů. Řešit budeme cenu, hádku o cenu, vyjednávání o ceně. A ukážeme si několik triků. Například to, kdy a proč přijít s iracionálním požadavkem. A předvedeme si i to, k čemu je dobré na schůzky nosit zápisník. 

Vyjednávání podle FBI, video - díl 4.

O autorovi

Radim Pařík (40) se od roku 2003 pohybuje na top manažerských pozicích. Od roku 2005 se věnuje strategickému řízení. Jako člen mezinárodního managementu a místopředseda představenstva firmy Kaufland zodpovídal za strategickou expanzi, nemovitosti a technický nákup v ČR, SR a nebo třeba v Polsku. Za svůj život vyjednal více než 2 000 smluv za desítky miliard korun. Absolvoval výcvik vyjednávání podle modelu americké FBI. Říká, že ve vyjednávání je kompromis zlo, argumenty nefungují a win-win v podstatě neexistuje. Učí manažery mluvit, ovlivňovat, vyjednávat a vést zaměstnance k lepším výsledkům, na zlepšení komunikace vede kurzy. Působí v PR PA RT NE RS a Fascinating Academy. Letos byl vyhlášen Osobností českého LinkedInu.

Autor: Radim Pařík

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.