Volby 2018 | Zeman přestal vykonávat funkci prezidenta, říká Drahoš. Další kandidaturu nevyloučil | E15.cz

Zeman přestal vykonávat funkci prezidenta, říká Drahoš. Další kandidaturu nevyloučil

1080p720p360p

Čestmír Strakatý - Reflex.cz

Bývalý kandidát na prezidenta a současný kandidát do Senátu za Prahu 4 Jiří Drahoš nabízí svým voličům prý hlavně hráz proti pokusům o demontáž demokracie a garanci ústavního vývoje. Sám prý nikdy netoužil po tom stát se prezidentem, o křeslo v Senátu ale stojí. V rozhovoru mluví o nutnosti bránit se ovlivňování voleb ze strany Ruska i jiných dezinformátorů. Pouští se také do svého bývalého soka Miloše Zemana, který podle něj přestal vykonávat funkci prezidenta a Hrad by měl veřejně přiznat jeho zdravotní potíže. 

Chování Miloše Zemana prý vadí i lidem, které Drahoš potkává po republice. Sám další kandidaturu nevylučuje. Zároveň ale dodává, že věk může být překážka.

Proč by měli rozumní lidé bojovat s extremisty, jako je Tomio Okamura? Jaké výroky Miloše Zemana Jiřímu Drahošovi chybí? A poučil se z chyb v prezidentské kampani?

Další videa najdete na webu Reflex.cz >>> 

Návraty ztracených politiků. Do Senátu se chystá Paroubek, Rath, Semelová i Jakl

 

 

Autor: Čestmír Strakatý - Reflex.cz
 

Volby 2018

Komunální volby 2018 Senátní volby 2018 Voličský průkaz Kandidátní listiny

Senátní i komunální volby proběhnou 5. a 6. října, druhé senátní kolo voleb pak o dva týdny později.

Podle průzkumů budou volby v Praze vyrovnané, hlavní favoriti na primátora už jsou ale známi. U komunálních voleb si dejte pozor na pravidla hlasování, křížkování kandidátů má svá pravidla, která nejsou tolik známa.

V říjnu se obmění také třetina Senátu. Kandidovat se chystají jak neúspěšní kandidáti na prezidenta Jiří DrahošMarek Hilšer nebo například Pavel Fischer, tak bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek nebo nepravomocně odsouzený exhejtman David Rath

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!