Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Tým Brašnářství Tlustý Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý. Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý. Výroba pásků a dalších produktů Brašnářství Tlustý je ruční.

4

fotografií

Brašnářství Tlustý se spojilo s hodinářstvím PRIM

P

Pásek na hodinkách je srovnatelně důležitý, jako samotné hodinky. I proto se značka PRIM opět spojila s Brašnářstvím Tlustý a vytvořili společně model hodinek PRIM Sport s náramkem dle původního designu z roku 1972.

Výsledkem je další exkluzivní limitovaná edice klasických hodinek PRIM SPORT, které zdobí kožený řemínek. Model tak odkazuje na originální podobu těchto sportovních hodinek a spojuje tradiční postupy s řadou konstrukčních a designových inovací. Pro obě firmy jde o další spolupráci na limitované edici hodinek.

Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý.Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý.Autor: Brašnářství Tlustý/PRIM
Náramkové hodinky PRIM SPORT svým charakteristickým designem patřily mezi nejoblíbenější modely už od 60. let minulého století. Oblíbila si je řada osobností, herců či sportovců v čele s legendárním Františkem Venclovským, který s nimi na ruce přeplaval kanál La Manche. Proto se společnost ELTON hodinářská rozhodla na úspěch hodinek navázat a oslovit tradičního českého výrobce koženého zboží Brašnářství Tlustý.
Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý.Hodinky PRIM SPORT v limitované edici s páskem od Brašnářství Tlustý.Autor: Brašnářství Tlustý/PRIM
Na výrobu je použita italská useň nejvyšší kvality v přírodním probarvení, které nošením získává originální patinu. Vnitřní stranu řemínku pak zdobí monogram obou firem. Hodinky jsou dodávané ve speciální dřevěné krabičce, která obsahuje také náhradní řemínek do vody včetně stěžejkovače na rychlou výměnu. Součástí balení je i limitovaná edice kapesního nožíku od české firmy Mikov. Hodinky PRIM SPORT budou vyrobené v limitované edici 50 kusů.

Související články
V obchodních centrech přibývají prázdná místa. Obchody zvažují, odkud odejít
V obchodních centrech, a to i v těch na dobré adrese a dříve hojně vyhledávaných, přibývá vyklizených obchodů. Na první pohled to není příliš vidět, protože otevřené smějí být jen některé prodejny, například potraviny či drogerie. Jen v Praze však podle databáze Shopingy zavřelo koncem roku více než padesát obchodů různých značek. A vývoj naznačuje, že tím to zdaleka nekončí.
Americký sud střelného prachu: pokus o impeachment může ještě zvýšit napětí
Pouhý týden před inaugurací nově zvoleného prezidenta Joea Bidena nemají Spojené státy jasno v tom, zda současná hlava země Donald Trump do té doby setrvá ve funkci. Demokraté chtějí, aby Trump předčasně skončil a byl potrestán v souvislosti s nepokoji, které ve Washingtonu vypukly minulý týden. Navíc panují obavy, že násilnosti by mohly provázet i slavnostní akt uvedení nového prezidenta do úřadu.
Gazprom v pátek obnoví výstavbu Nord Streamu 2. Sází na shovívavost nového prezidenta USA
Ruská státní společnost Gazprom zahájí tento pátek konstrukci finálního úseku z celkem 1230 kilometrů dlouhého plynovodu Nord Stream 2. A to i navzdory skutečnosti, že se tím vystavuje hrozbě dalších amerických sankcí. Zprávu přinesl britský deník Financial Times. Kolosální projekt za 9,5 miliardy eur je dlouhodobě předmětem kontroverzí a mezinárodních sporů.