Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Bezdrátová sluchátka Louis Vuitton

3

fotografií

Louis Vuitton vytvořil bezdrátová sluchátka

V

Vuitton vytvořil nová bezdrátová sluchátka a doplnil tak již stávající kolekci moderní techniky. Nový design je směřovaný přímo na muže a to díky černé matné s neonovými akcenty. Krom zajímavé stylové hračky ale přináší i otázku, kdy přestane být technika "pouze" užitečná, a bude jen stylová. 

Tehcnika už dávno není jen o užitečnosti a ač má lepší a lepší schopnosti, ať už se bavíme o telefonu, hodinkách nebo čemkoliv dalším, evidentně nám nestačí poiuze funkčnost, ale hlavně forma.

Móda a hudba jdou tak nějak ruku v ruce. Jednou z hlavních příčin je to, že současné hudební „hvězdy“ ve velkém módu ovlivňují a jejich fanouškovské skupiny koupí to, co uvidí. I proto se módní značky, které dříve vytvářely pouze módu vrhají do aktivit, jako jsou právě sluchátka, chytré hodinky a podobně. Díky bohu že si zatím netroufnou na telefony...

Bezdrátová sluchátka Louis VuittonAutor: Louis Vuitton

Kolekce sluchátek Vuitton je ale hezká. Nový design má reliéfní černý matný acetát a neonově zelené akcenty, které reflektují ikonický vzor Monogram. Nabíjecí pouzdro ladí s designem chytrých hodinek Tambour Horizon, které obsahují stejnou technologii jako druhá generace sluchátek Louis Vuitton Horizon. Všechno to zapadá dohromady jak ruská panenka. 

Bezdrátová sluchátka Louis VuittonAutor: Louis Vuitton
Jedná se o módní záležitost, která je vtipná, zábavná a určiitě si někoho najde. Pokud vám nestačí norrmální Marshally.