Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
CONVERSE x A-COLD-WALL* CONVERSE x A-COLD-WALL* CONVERSE x A-COLD-WALL* CONVERSE x A-COLD-WALL*

4

fotografií

Nová kolaborace CONVERSE x A-COLD-WALL

N

Nová nadčasová kolekce s britskou luxusní módní značkou A-COLD- WALL* vznikla v spolupráci s kreativním ředitelem Samuelem Rossem a Virgilem Ablohem. Výsledkem spolupráce jsou dva modely s tou správnou dávkou syrovosti – Chuck Taylor All Star Lugged a ERX260.

Inspirace kolekce vychází z přírodních elementů a kontrastuje s městskými prvky a architekturou brutalismu. V modelech se protíná více světů – britská undergroundová kultura, basketbal a vysoké krejčířství.

CONVERSE x A-COLD-WALL*CONVERSE x A-COLD-WALL*Autor: Converse
Dvojice slavných návrhářů si potrpí na kvalitní materiály a jinak tomu není ani v tomto případě. Na model ERX260 byla použita kvalitní broušená kůže.

Model Chuck Taylor All Star Lugged je zas atypický svou konstrukcí, včetně pogumovaného nylonu pro deštivé podzimní počasí.

CONVERSE x A-COLD-WALL*CONVERSE x A-COLD-WALL*Autor: Converse
Kolekce Converse x A-COLD-WALL* je dostupná u vybraných prodejců (Footshop, Queens, Freshlabels).

Související články
Google chystá agresivní kampaň proti evropským politikům
Evropští politici chystající se omezit moc technologických gigantů se zřejmě stanou terčem kampaně ze stran těchto firem. Plánuje ji společnost Google, a to zejména proti francouzskému eurokomisaři pro vnitřní trh Thierry Bretonovi a dalším představitelům Evropské komise, kteří připravují novou legislativu, jež má zmírnit vliv těchto technologických firem. O plánech Googlu píše server Info.cz s odvoláním na uniklé firemní dokumenty, které zveřejnil deník Financial Times.
Pravý „best in Covid” je momentálně Tchaj-wan
Zatímco se mnoho zemí po celém světě snaží vymanit ze spárů koronaviru, Tchaj-wan oslavil ve čtvrtek 200 dní bez jediného nového případu nemoci COVID-19. Ostrov s 23 miliony lidí si již několik měsíců drží své „best in Covid” v celosvětovém srovnání s velkým náskokem před ostatními. Tchaj-wanu se to daří díky zkušenostem z boje proti epidemii SARS, ale i díky uzavřeným hranicím nebo úspěšnému trasování.