Brigáda? Anketář či vybalovač zboží | E15.cz

Brigáda? Anketář či vybalovač zboží

Předvánoční shon je příležitostí najít si brigádu. V supermarketu i na ulici.

Zatímco na léto si lidé v Opavě musí zamlouvat brigády dlouhé měsíce dopředu, předvánoční období slibuje několik příležitostných pracovních míst navíc. Například v opavských hypermarketech budou před Vánocemi potřebovat posilu.
„Lidi budeme asi potřebovat na doplňování zboží. Zájemci se ale musí chodit ptát průběžně přímo na informace do hypermarketu,“ radí manažerka OC Silesia Tesco Marcela Klimšová.
Také Globus zřejmě bude ještě několik pomocných rukou potřebovat, i když si tam na Vánoce zajistili brigádníky už před časem. „Každý zájemce může vyplnit žádost přes internet nebo přijít osobně. V případě potřeby jim zavoláme,“ říká Vladimíra Volachová z Globusu.
V nabídce volných míst je i pomoc ve skladu, práce anketářů a pomocníků při dotazování na ulici. Společnost SMS finanční poradenství hledá telefonní operátory. Wellness studio nabízí brigádu jako poradce ve výživě a kosmetice.
V případě finančního poradenství je však nutná vstupní investice. „Bohužel výplata není jistá. To si nemůžu dovolit stejně tak jako dát peníze předem,“ říká devatenáctiletý student Martin Pospíšil, který shání brigádu už měsíc.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!