Crestyl je developerem roku, oceněný je i projekt DOCK | E15.cz

Crestyl je developerem roku, oceněný je i projekt DOCK

Developerská skupina Crestyl získala v posledním měsíci řadu ocenění, které odráží její úspěchy v tomto roce. Zvítězila ve třech kategoriích 12. ročníku prestižní soutěže CIJ Awards – byla jmenována developerem roku, rezidenčním projektem roku se stal projekt DOCK a generální ředitel skupiny Crestyl Omar Koleilat si odnesl cenu za prvenství v odvětví. Rezidenční projekt DOCK v pražské Libni byl také oceněn v soutěžích Best of Realty a Realitní projekt roku.

„Veškerých ocenění si velmi vážíme, několikanásobný velký úspěch v soutěži CIJ Awards a druhé místo projektu DOCK MARINA VIEW v soutěži Best of Realty je pro nás skutečnou odměnou za vynaloženou práci,“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel developerské skupiny Crestyl. K projektu DOCK dodává: „Při plánování projektu vždy hledíme na výsledný celek, a proto se zaměřujeme nejen na atraktivní lokalitu, ale i kvalitní architektonické zpracování s moderními prvky, tak aby ve výsledku vznikl hodnotný projekt a příjemné místo pro život.“

Projekt DOCK MARINA VIEW získal první místo v soutěži CIJ Awards a druhé místo v prestižní soutěži Best of Realty v kategorii rezidenční projekty. První etapa projektu byla zkolaudována v květnu letošního roku. V jejím rámci vznikly tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 60 byty s nadstandardní výbavou, atraktivním zpracováním a privátní unikátní marinou. Projekt DOCK MARINA VIEW získal také ocenění v soutěži Realitní projekt roku, ze které si odnesl cenu odborné poroty.

DOCK: Precizní architektura a úchvatná atmosféra díky řece

První etapa úspěšného projektu DOCK byla zkolaudována na konci května tohoto roku. Projekt je unikátní svým architektonickým zpracováním s využitím přírodních materiálů i umístěním v blízkosti Vltavy nedaleko Libeňského zámku a Thomayerových sadů. Architektonické řešení projektu pochází z dílny italské architektonické kanceláře Mediapolis, návrhy interiérů zpracovalo studio Chmelař architekti.

Fasádu bytových domů tvoří z velké části přírodní materiály, obklady jsou převážně z kamene a ze dřeva. Přírodní materiály jsou využity také pro řadu prvků a detailů v jednotlivých bytech i ve společných prostorách. Tři bytové domy projektu DOCK MARINA VIEW se nacházejí v žádané lokalitě s velmi výjimečným prostředím. Z jedné strany je nádvoří vyplněné zelenou plochou, pěším přístupem do domů a krátkou vjezdovou rampou do garáží. Z druhé strany je molo s řadou stromů a lavičkami. Součástí projektu bude také AZIMUT MARINA PRAHA, první marina poskytující nadstandardní služby kotvení motorových člunů v Praze.

Všechny bytové domy mají přímý vstup k vodnímu molu a přístavišti. Každý z nich nabídne 20 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Každý byt je vybaven balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Součástí standardu jsou důmyslné prvky jako například podlahové topení v koupelně s luxusním vybavením, dřevěné podlahy či centrální recepce s obsluhou 24 hodin denně.

Architektem DOCK MARINA VIEW je italská architektonická kancelář Mediapolis v čele s architektem Sergiem Porcellinim. Návrhy interiérů zpracovalo studio Chmelař architekti.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!