EVROPA realitní kancelář hodnotí loňský rok velice kladně | E15.cz

EVROPA realitní kancelář hodnotí loňský rok velice kladně

Další ročník tradičního setkání majitelů všech poboček EVROPA realitní kancelář proběhl opět na Pražském hradě. Vyhlášení výsledků a slavnostní večeře v krásném prostředí prezidentského salonku restaurantu Vikárka, se zúčastnilo vedení EVROPA realitní kanceláře a 22 jednatelů současných poboček.

Během pracovní části setkání byl uplynulý rok 2010, i přes doznívající krizi na realitním trhu, vyhodnocen jako velmi úspěšný. V průběhu sledovaného období bylo například otevřeno hned osm nových poboček a jejich celkový počet tak narostl až na současných 18 otevřených kanceláří. Klientům nabízí více než 1700 unikátních nemovitostí, které jinde nejsou k dispozici. Právě nově otevřené pobočky v Benešově, Berouně, Milovicích, Olomouci, Litomyšli a pobočky před otevřením v Táboře a Sokolově tak jen přispěly k rovnoměrnému pokrytí celého území Čech a Moravy. To také umožňuje všem stávajícím i novým zájemcům o realitní služby vysoký komfort pro zajištění právě jejich potřeb v oblastech prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí.

#####Výrazné posílení prezentace

Během letošního roku mají zástupci realitní kanceláře představu, že budou pokračovat v posilování současné pozice na realitním trhu, a mají v úmyslu otevřít dalších šest až osm poboček s územní exkluzivitou. To tedy znamená zahuštění realitní sítě tak, aby celkový počet realitních kanceláří EVROPA překročil na začátku roku 2012 číslo 30.

#####Nejlepší makléři se dočkali ocenění

Součástí setkání reprezentantů společnosti bylo také vyhlášení nejlepšího makléře sítě EVROPA realitní kanceláře roku a nejdynamičtější pobočky. Nejlepším makléřem sítě EVROPA realitní kancelář v roce 2010 se stala Ilona Holubcová z plzeňské pobočky, která významnou měrou přispěla i své kanceláři k titulu Nejdynamičtější pobočka roku 2010. Získaný titul je o to hodnotnější, že jednateli EVROPA realitní kancelář PLZEŇ jsou další dvě ženy, Renée Zedníčková a Eva Zedníčková. Nejlepší pobočkou roku 2010 se stala EVROPA realitní kancelář KOLÍN, v čele s jejím jednatelem Alešem Janečkem.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!