Kejřův park nabízí unikátní bydlení pro celou rodinu | E15.cz

Kejřův park nabízí unikátní bydlení pro celou rodinu

Časy, kdy se milovníci bydlení uprostřed přírody museli stěhovat za hranice Prahy a pak složitě dojíždět do centra za prací, jsou dávno minulostí. Developeři se dnes v hojné míře zaměřují na projekty, které zajistí klidné bydlení obklopené zelení a přitom velmi dobrou dostupnost centra Prahy. Takový je i Kejřův park realizovaný společností Star Group v pražském Hloubětíně.

Architektonicky zajímavé bytové domy stojí na břehu rybníka obklopeného velkým lesoparkem. Hledáte-li ideální bydlení pro celou rodinu, budete v případě Kejřova parku na nejlepší adrese. Najdete zde snad všechno, co si jen můžete přát: les, rybník, dětské hřiště, písečnou pláž, minigolf, volejbal, cyklostezku a mnoho dalších příležitostí k zábavě či jiným aktivitám. Kejřův park můžeme přirovnat ke skutečné městské oáze. Bezprostřední okolí láká k procházkám či projížďkám na kole a na kolečkových bruslích, veslování na lodičkách nebo rovnou k pikniku v trávě. Člověk je tady přírodě tak nablízku, jak jen to je možné. Zeleň má na dosah přímo ze své zahrady, terasy nebo balkonu a může se těšit z vyhlídky na rybník a lesopark.

#####Maximální komfort za přijatelnou cenu

Společnost Star Group Ltd. zahájila výstavbu v listopadu 2010, v současné době dokončila zemní práce a zahájila zakládání stavby.
První klienti by tak mohli přebírat své nové byty již koncem roku 2012. V loňském roce Star Group Ltd. rovněž v těsném sousedství
úspěšně dokončila projekt Kejřův mlýn se 79 bytovými jednotkami. O úspěšnosti projektu Kejřův park nejlépe svědčí to, že jen za první měsíc po zahájení prodeje loni v září se prodalo 10 bytů. Projekt zahrnuje celkem 135 moderních, komfortních bytů v pěti budovách, kategorie 1+kk až 4+kk a výměry 47 až 94 metrů čtverečních, to vše v bezpečném, uzavřeném areálu s 24hodinovou ostrahou.

Každý byt disponuje zahradou, terasou nebo balkonem s výhledem na rybník a lesopark, velká dřevěná eurookna umožňují nádherné pohledy přímo do přírody. Unikátní je také špičkové technologické zpracování celku i detailů. Vzhledem k unikátnosti projektu Kejřův park je jistě velmi příznivá cena, která se pohybuje od 2,6 milionu korun včetně DPH.

#####Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí

Prakticky veškerou občanskou vybavenost naleznete v minimální vzdálenosti: základní školy, školku, nákupní centra Galerie Harfa,
Černý Most a Galerie Fénix a mnoho dalších obchodů. Zdravotnické služby zajišťuje Nemocnice Vysočany a menší zdravotnické
zařízení v sousedství. Na své si přijdou i příznivci sportu či turistiky. V blízkosti najdou fitness centrum, golfový areál, fotbalové hřiště, tenisové kurty i mnoho příležitostí pro pěší turistiku, cyklistiku nebo in-line skating. Do centra Prahy trvá cesta autem 15 minut, 20 minut pak tramvají a metrem. Co by kamenem dohodil je již zmíněná Galerie Harfa a O2 arena, které nabízejí prakticky nevyčerpatelné možnosti k nakupování i zábavě.

#####Podrobné informace v prodejní kanceláři

Všichni zájemci o krásné bydlení v metropoli by rozhodně neměli promeškat nejvhodnější okamžik umocněný neobyčejně výhodnými zaváděcími cenami. Ten je právě teď ! K dispozici je prodejní kancelář v objektu Kejřova mlýna, kde vám v souvislosti se zahájením prodeje rádi představíme všechny výhody sousedního unikátního projektu Kejřův park. Kancelář naleznete na adrese: K Náhonu 2 v Praze 9, kde vám jsme k dispozici v pracovní dny od 11 do 17 hodin a v sobotu od 10 do 14 hodin, jinak po domluvě s makléřem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!