Projekty JRD v pražském Prokopském údolí získaly prestižní ocenění | E15.cz

Projekty JRD v pražském Prokopském údolí získaly prestižní ocenění

Developerská společnost JRD získala za projekt Vily Diamantica významnou Cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2012. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad realitních odborníků. Ve stejné soutěži byl také oceněn Cenou architektů projekt Rezidence Trilobit, který se stejně jako 8 bytových vil Diamantica nachází v pražském Prokopském údolí.

Soutěž Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, kterou pořádá společnost Conventia, s. r. o. Soutěž navazuje na úspěšný loňský ročník, kde získalo JRD nejvyšší umístění a Cenu architektů za projekt Vila Augustus. Společnost Conventia si i letos klade za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Členové odborné poroty soutěže Realitní projekt roku 2012 byli pečlivě vybráni z řad realitních odborníků a architektů. Realitní odborníci posuzovali především tržní, praktické a kvalitativní předpoklady projektu pro jeho ocenění. Mezi nejdůležitější sledovaná kritéria patří lokalita, cena za metr čtvereční a prodejnost projektu ve vztahu k tržním cenám v dané oblasti, standardy projektu, marketing a další aspekty. Porota architektů posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo 1. listopadu při příležitosti konání Realitního kongresu 2012.

Projekty Diamantica a Rezidence Trilobit nabízejí jedinečné bydlení v úchvatné lokalitě Prokopského údolí v Praze 5, kudy vedou tři turistické značené cesty a údolím protéká Hlubočepský potok vedoucí k jezírku, které je známé z různých filmů a pohádek.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!