Unibail-Rodamco rozšiřuje svůj management v ČR | E15.cz

Unibail-Rodamco rozšiřuje svůj management v ČR

Největší evropská společnost investující do komerčních nemovitostí - obchodovatelná na evropských burzách, firma Unibail-Rodamco, posílila od 1. října svůj management.

Novým ředitelem pro Českou republiku a Slovensko se stal Arnaud Burlin (Managing Director for the Czech Republic and Slovakia and Operations Director for Central Europe). Dr. Robert Neugröschel byl jmenován výkonným ředitelem pro strategii a rozvoj ve střední Evropě (Chairman Business Development for Unibail-Rodamco Central Europe). Dr. Robert Neugröschel se významně podílel na vybudování aktivit skupiny Unibail-Rodamco v České republice, kromě jiného na velmi úspěšných projektech obchodních center Centrum Černý Most a Centrum Chodov a na výstavbě obchodního centra Arkády Pankrác, jež bude otevřeno letos v listopadu. Ve své nové pozici obohatí skupinu Unibail-Rodamco o své know-how i dlouholeté zkušenosti a vazby z realitního trhu celého středoevropského regionu. Svou funkci bude vykonávat i nadále z Prahy stejně jako Arnaud Burlin. „Jmenování Roberta Neugröschela a Arnauda Burlina završuje proces posilování manažerského týmu pro provoz a strategický rozvoj dalších aktivit ve střední Evropě“, dodává Scott Dwyer, výkonný ředitel společnosti Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

Arnaud Burlin je absolventem prestižních ekonomických univerzit ISG (Institut Supérier de Gestion) a HEC (L´Ecole des Hautes Études Commerciales) v Paříži, po nichž následovala jeho mezinárodní profesní kariéra v různých vedoucích funkcích. U PricewaterhouseCoopers se specializoval na oblast financí, poté pracoval u McDonald´s v sekci retailových operací. Působil v USA, ve Francii a ve střední Evropě, kde byl v posledních třech letech výkonným ředitelem McDonald´s pro Českou republiku a Slovensko.

Jeho vynikající výsledky v růstu prodeje z dřívějšího působení spolu s jeho zkušenostmi s budováním značky, řízením, rozvojem a akvizicemi jsou klíčovými faktory, na nichž bude stavět i ve své nové pozici ředitele Unibail-Rodamco pro Českou republiku a Slovensko a provozního ředitele pro střední Evropu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!