Ve Zbuzanech byl prodán poslední pozemek projektu Jižní zahrady | E15.cz

Ve Zbuzanech byl prodán poslední pozemek projektu Jižní zahrady

Developerská skupina Crestyl prodala poslední pozemek svého projektu Jižní zahrady ve Zbuzanech. Projekt, který byl zkolaudován na konci roku 2007, se nachází jihozápadně od Prahy v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Český kras. Na celkové rozloze 9,2 hektarů je umístěno 71 stavebních pozemků s kompletními inženýrskými sítěmi určených k výstavbě rodinných domků.

Bydlení v Jižních zahradách ve Zbuzanech je ideální kombinací venkovského prostředí a města, neboť nabízí velice snadnou dostupnost jak do centra Prahy, tak do Kladna či Berouna. Nákupní centrum Zličín, Galerie Nové Butovice a letiště Ruzyně je vzdáleno necelých patnáct minut jízdy osobním automobilem.

Projekt se stal oblíbeným právě pro své umístění v klidné lokalitě obce Zbuzany a celkovou koncepcí projektu, která poskytuje poklidné bydlení se stromovou alejí, náměstíčkem a parkem. Čtyři parcely, vymezující centrální náměstí, jsou určeny pro výstavby domů s umístěním potřebného vybavení lokality, jako jsou obchody, restaurace a služby.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!