Komunisté zuří a vyhrožují, že tentokrát už Babiše opravdu pustí k vodě | E15.cz

Komunisté zuří a vyhrožují, že tentokrát už Babiše opravdu pustí k vodě

Luděk Staněk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Před 30 lety jsme je vyhnali od válu, zbavit se nám jich úplně však nepodařilo. Komunisté už k naší politické scéně holt tak nějak patří a je dost těžké představit si ji bez nich. A teď jsou rozzuření do ruda…  Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

Komunisté sice v posledních volbách utržili necelých osm procent hlasů, na jejich podpoře ale stojí a padá celá naše vláda. A vyskakují si zejména poslední rok, kdy o nich v podstatě slyšíme jen, když kvůli něčemu opruzují Andreje Babiše. Ten jim pak vždy na oko něco rychle naslibuje, za týden se na to vykašle a celá ta maškaráda může jet vesele dál. Nyní se ale zdá, že rudoši dělají větší bububu než obvykle a hrozí, že vládu přestanou tolerovat „pokud Babiš nebude dodržovat dohody“. Tak nezbývá než si koupit popcorn a hezky počkat, jaké kydy si od něj nechají naservírovat tentokrát. A kolik dní jim naštvání vydrží, až to poruší tentokrát…

Autor: Luděk Staněk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.