Žádný Sputnik, poctivá česká vakcína | E15.cz

Žádný Sputnik, poctivá česká vakcína

Luděk Staněk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Česku dochází lůžka pro covidové pacienty, opatření nefungují, počet nemocných stále roste a nestíháme očkovat, ale nepropadejte panice – naše vláda přišla s „geniálním“ plánem! Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv. 

Možná se vám zdá, že jsme v háji, ale v háji je celý svět. My jsme akorát tak 10x víc v háji než všichni ostatní. A proto se naše vláda v době, kdy nezaplacení zdravotníci padaj na hubu a nemocné není pro nedostatek lůžek kam dávat, rozhodla, že dá dalších 250 mega na vývoj české vakcíny proti covidu. A to navzdory názorům odborníků, kteří nad projektem jen nechápavě kroutí hlavou… Ale přece, kdo jiný by měl vymyslet tu nejlepší vakcínu než národ, který už si sáhnul na samotné dno a nechal svou zemi v duchu hesla „best in covid“ promořit koronavirem natolik, že se lidé bojí, že na ně vykoukne i z jejich vlastní lednice.

Autor: Luděk Staněk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.