Volby 2018 | Zápisník Pavla Otta: Pivo za Zemana | E15.cz

Zápisník Pavla Otta: Pivo za Zemana

Zápisník Pavla Otta: Pivo za Zemana
Miloš Zeman
• 
ZDROJ: čtk
Pavel Otto

Pavel Otto

Před prvním kolem prezidentských voleb se na sociálních sítích objevily návody, jak naložit s volebním lístkem Miloše Zemana. Například některé restaurace za něj nabízely pivo zdarma. Nebylo jich ale mnoho. Snad se tato iniciativa před druhým kolem rozroste.

Příkladně se k volbám postavili vězni z Mírova – hlasovalo jich více než obyvatelů obce. Amnestie zvaná amina je holt amina.

Andrej Babiš poněkud překvapivě poradil prezidentovi, aby se zbavil kancléře Mynáře a poradce Nejedlého, protože vzbuzují kontroverze. A prý by měl vysvětlit kauzy z minulosti. Od trestně stíhaného premiéra, který se schovává za poslaneckou imunitu, taková rada sedí. Ale možná že šlo jen o babišovskou hlášku typu: Čau, lidi, tak mě po ránu napadlo… 

Čtěte profily Jiřího Drahoše a Miloše Zemana >>>

O postoji lídra ANO k vlastním problémům ostatně svědčí jeho slova, že Evropský úřad pro boj proti podvodům známý jako OLAF není nezávislý a kauza Čapí hnízdo je zpolitizovaná jak v Česku, tak v Bruselu. Prostě všeobecné spiknutí.

Mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček začal vehementně ujišťovat, jak je pro Zemana důležité partnerství Česka s EU a NATO. Prezidentova ústa měla patrně na mysli začátek mandátu svého šéfa, který krátce po inauguraci vyvěsil na Pražském hradě vlajku EU. To jen pro pořádek.

Drahoš billboardy od Horáčka nemusí počítat do nákladů na kampaň

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Nejnovější zpravodajství z voleb prezidenta ČR sledujte na Info.cz

 

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!