Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. O prominentní pasažéry se královsky stará vyškolený personál. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Paluba před úpravou. Stephen Vella, ředitel společnosti Kestrel Aviation Management, která luxusní Boeing navrhla a postavila. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Stephen Vella, ředitel společnosti Kestrel Aviation Management, která luxusní Boeing navrhla a postavila. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší. Boeing 787 Dreamliner v luxusní úpravě pro nejbohatší.

40

fotografií

Jediný soukromý Boeing 787 Dreamliner: Úplně jiný požitek z letu pro miliardáře

B

Boeing 787 Dreamliner s kapacitou 240 až 336 pasažérů patří k nejběžnějším dopravním letadlům, které se z hlediska komfortu cestujících nijak zvlášť neliší od konkurence. Existuje však i ve speciální úpravě pro vyvolené, o níž si většina lidí může nechat jen zdát. Nahlédněte s námi do útrob jediného soukromého Dreamlineru, kterým miliardáři brázdí nebe nad námi.

Výrobní náklady Boeingu 787 ve speciální úpravě dosáhly astronomických sedmi miliard korun a není tak divu, že ho společnost Deer Jet pronajímá za zhruba 1,5 milionu korun za hodinu (zpáteční let do New Yorku by tak vyšel na cca 40 milionů). Za tu to cenu však na 40 VIP pasažérů čeká sedmihvězdičkový komfort. Palubu o rozloze 223 m2 navrhoval francouzský designér a nechybí nejmodernější vybavení, vlastní salónek, koupelna, jídelna s nejvybranějšími pokrmy či ložnice s obří dvoulůžkovou postelí a televizí. Samozřejmostí je pak ochotný personál, který se po dobu letu o vyvolené pasažéry královsky stará, aby se měli jako v bavlnce.

Podívejte se, jak létají miliardáři: