Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
Samsung Z Fold2 Samsung Z Fold2 Samsung Z Fold2 Samsung Z Fold2 Samsung Z Fold2 Samsung Z Fold Samsung Z Fold

7

fotografií

Samsung a jejich úchvatný telefon Galaxy Z Fold2 5G

S

Společnost Samsung představila novou verzi svého skládacího chytrého telefonu Samsung Galaxy Z Fold2 5G. A současně tak vypustila nejstylovější telefon současnosti. 

Velikost telefonů se z dlouhodobého hlediska odvíjí od obrovského kyvadla, které jde z extrému do extrému. Jednou čím větší, tím lepší. Pak se vrátíme k malému a skladnému. A pak zase jdeme nadruhou stranu. Nyní jsme ve fázi, kde nejen že už nestačí malý displej, ale už nestačí jen jeden. A i proto Samsung vytvořil svůj model Galaxy Fold a nyní i novou verzi. Bez debat se jedná o špičku technologického vývoje, nejen neustálé opakování toho, co už jednou bylo avšak zahaleno do nových slov a lehce upravených hran přístroje.

Samsung Z Fold2Samsung Z Fold2Autor: Samsung
Model Galaxy Z Fold2 5G je od 18. září dostupný v České republice u vybraných prodejců elektroniky, ve značkových prodejnách Samsung a na e-shopu Samsung.cz v černé (Mystic Black) a bronzové (Mystic Bronze) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 54 990 Kč.
Samsung Z Fold2Samsung Z Fold2Autor: Samsung
K odvážnému designu nového modelu Galaxy Z Fold2 5G nedílně patří i skvělé dílenské zpracování a viditelná kvalita.  Přední displej s technologií Infinity-O má úhlopříčku 6,2“ neboli 15,7 cm, takže se na něm bez problémů dají číst e-maily, sledovat navigace, nebo dokonce i fotografie či filmy, aniž byste museli přístroj otevírat. Po otevření se zjeví hlavní displej s úhlopříčkou 7,6“ čili 19,3 cm, s tenoučkými rámečky a předním fotoaparátem bez výřezu. Displej má obnovovací frekvenci 120 Hz, což je ideální pro trochu náročnější hraní her nebo lepší sledování filmů. Kromě toho má duální reproduktory, které zajišťují čistý a dynamický zvuk s vylepšenými stereoefekty.
Samsung Z Fold2Samsung Z Fold2Autor: Samsung
Galaxy Z Fold2 5G má také štíhlejší zpracování, díky němuž působí na první pohled luxusním dojmem. Hlavní displej kryje špičkové sklo Ultra Thin Glass. Důležitou součástí konstrukce je skrytý pant díky němuž může telefon sám bez jakékoli opory stát na podložce.
Samsung Z FoldSamsung Z FoldAutor: Samsung
K tomuto telefonu také Samsung nabízí online nástroj, jak si design modelu Galaxy Z Fold2 5G upravit pomocí čtyř barevných variant pantu Hideaway Hinge – Metallic Silver (stříbrná), Metallic Gold (zlatá), Metallic Red (červená) and Metallic Blue (modrá). 

Nyní má Samsung i akci Color Friday, kde získáte slevu na další produkty při nákupu. Koukněte se zde.

Související články
Velké firmy v potížích žádají o další tři měsíce hájení před věřiteli
Spříznění letečtí přepravci Smartwings a České Aerolinie, velká cestovní kancelář Firo-tour či výrobce pánských obleků Blažek Praha - to jsou hlavní příklady významných společností, které zůstanou další tři měsíce v režimu mimořádné ochrany před věřiteli. Žádost firmy podaly těsně před vypršením potřebných lhůt. Ve hře je též případné prodloužení moratoria investiční společnosti Arca Capital Bohemia. 
Restituce pozemků na Ždáni. Lidé mohou přijít o lukrativní parcely za stovky milionů
Na konci října se má na soudu Praha-západ odehrát mimořádně zajímavé líčení. Jde o restituce lukrativních pozemků v hodnotě stovek milionů korun u Slapské přehrady. V žalobě restituentů, která není jejich zdaleka jedinou, jde o hodně. Míří vůči lidem, kteří si na pozemcích na Slapech, nabytých v dobré vůli, zakoupili nemovitosti a nyní o ně mohou přijít. Případ od počátku provází řada pochybností, zda jde o skutečně legitimní nárok restituentů nebo naopak o pokus o podvod.
Zápisník Jany Havligerové: Hlava to nebere
Prezidenta Zemana covid nijak zvlášť nevzrušuje. Momentálně věnuje více pozornosti vypracování kompra na šéfa BIS, materiál hodlá předat premiérovi. Sbírání olova, jímž by sestřelil nepohodlné osoby, hlavu státu vždycky bavilo.
Skončilo nám už pět nájemníků a další asi přibydou, říká mluvčí správce Palladia
Kvůli vývoji koronavirové epidemie budou od čtvrtka do konce nouzového stavu, který je aktuálně platný do 3. listopadu, uzavřené obchody. Výjimku mají prodejny základního sortimentu. Nařízení se tyká i obchodních center, jejichž nájemníci se dostávají do finanční tísně. „Opakované uzavření obchodů a restaurací bude mít jistě dopad na finanční situaci nájemců a lze očekávat zvýšení počtu insolvencí. Smlouvu nám už ukončilo pět obchodů a dá se předpokládat, že další budou přibývat,“ říká Karolína Peterková, mluvčí společnosti Property Solutions, která obchodní centrum Palladium spravuje.