Bitcoin a kryptoměny zase brzy porostou? Prognózy přibývají | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Kdy už skončí kryptoměnová mizérie. Přibývá podezřele konkrétních prognóz

Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
Kryptograf týdne vychází pravidelně každý pátek na E15.cz.
• 
ZDROJ: E15
Jan Vávra

Jan Vávra, inf

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
1

Není to tak dávno, co bitcoin stál přes 24 tisíc dolarů a drsná kryptozima se jevila na ústupu. Od té doby neuběhlo více než pět týdnů, kryptoměna klesla o dvacet procent, americký Fed opět razantně zvýšil úrokové sazby a najednou to na návrat euforie na trh virtuálních měn zase jen tak nevypadá. Na druhou stranu: jeden z předchozích kryptografů jasně varoval, že září není vůbec dobrý měsíc pro krypto. A ukazuje se, že na tom něco je. Pravidelní čtenáři by se teď ale měli dozvědět, kdy období kryptoměnové mizérie nejspíš skončí. Alespoň podle těch, kteří se tváří, že to vědí. Více v aktuálním kryptografu týdne.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery