Bitcoin a korelace s akciemi: co mají držitelé kryptoměny čekat? | E15.cz

Kicom: Srazí další akciový propad hodnotu bitcoinu? Kryptoměna se začala chovat atypicky

Kryptoporadna
Kryptoporadna
• 
ZDROJ: Kicom

Jakub Vejmola - KicomJan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Vývoj ceny nejrozšířenější kryptoměny v posledních dvou měsících úzce souvisí s pohyby akciových indexů. Fanoušci bitcoinu přitom dlouho rádi říkali, že se jeho cena vyvíjí do značné míry nezávisle na ostatních trzích, a i v tom prý spočívá hodnota virtuální měny. Měla by současná nejistota způsobená bojem proti koronaviru majitele bitcoinu znervózňovat? Jinými slovy, pokud dojde k opětovnému propadu akcií, měli by se kryptospekulanti vážně obávat výrazného poklesu hodnoty bitcoinu? V poradně E15 Premium odpovídá prostřednictvím videa youtuber a kryptoměnový evangelista Jakub Vejmola alias Kicom.

 

 

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video