Bitcoin a další kryptoměny už možná mají období růstu za sebou | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Růst kryptoměn podle mnohých už skončil. Experti varují před dalším propadem

Kryptoměnoví investoři vždy musejí počítat s prudkými výkyvy hodnoty virtuálních mincí.
Kryptoměnoví investoři vždy musejí počítat s prudkými výkyvy hodnoty virtuálních mincí.
• 
ZDROJ: profimedia
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Bitcoin odepsal ze svého letošního maxima téměř padesát procent. U každé jiné investice by nebylo pochyb, že začal takzvaný medvědí trh, v případě kryptoměn je ale situace složitější. Vyplývá to z odpovědí kryptoměnových odborníků, které oslovil server E15. Experti se však shodnou na tom, že minimálně v krátkodobém horizontu by se držitelé digitálních mincí raději měli připravit na další pád jejich hodnoty. Pak se ukáže, nakolik je struktura současného trhu jiná v porovnání s roky 2017 a 2018, kdy nejrozšířenější kryptoměna klesla až o 80 procent v porovnání s vrcholem.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery