FINEP nabízí lepší finanční podmínky než banky | e15.cz

FINEP nabízí lepší finanční podmínky než banky

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Růst úrokových sazeb až k hranici šesti procent a vysoké požadavky na čistý příjem dostaly řadu lidí do složité situace. Kvůli přísným podmínkám bank je nové bydlení často nedostupné. Jednotlivec nemá mnoho možností, jak si vyjednat výhodnější podmínky. Společnost FINEP Finanční služby dokáže s bankami vyjednat úroky pod pětiprocentní hranicí.

FFINEP Finanční služby, patřící do skupiny FINEP Holding, SE, je zprostředkovatelská společnost, která zájemcům o bydlení pomáhá vyjednat s bankami výhodnější podmínky financování a zajišťuje veškeré služby spojené s vyřízením hypotéky. Výhodou zprostředkovatelské společnosti je, že jednání s bankami je pro ni každodenní záležitostí. Díky velkému objemu hypoték tak dokáže vyjednat jedny z nejlepších podmínek na trhu. „Při hypotéce 1,6 milionu korun na 20 let dokážeme snížit úrokovou sazbu na 4,89 procenta. Nabídky českých bank se nyní pohybují průměrně kolem 5,4 procenta,“ říká Vladimír Zuzák, ředitel FINEP Finanční služby.

#####Nižší úroky přinesou nižší splátky

Nižší úroková sazba znamená pokles měsíční splátky, a tedy menší nároky na čistý měsíční příjem žadatele. „Požadavky na příjem klesají v řádu stokorun. I taková změna je pro lidi, kteří na hypotéku těsně nedosáhli, klíčová. I několik stokorun znamená rozdíl mezi vlastním bydlením a životem v nájmu,“ zdůrazňuje Vladimír Zuzák. Kromě snížení úrokových sazeb a nároků na měsíční splátky dokáže FINEP Finanční služby ušetřit i na přímých nákladech spojených s vyřizováním hypotéky.

„Pokud klient žádá o hypotéku sám, musí uhradit znalecký odhad, poplatek za vyřízení hypotečního úvěru a další poplatky.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video