I malý developer zvládne bez problémů velké projekty | E15.cz

I malý developer zvládne bez problémů velké projekty

Stavět stovky kvalitních bytových jednotek nemusí být rozhodně doménou pouze velkých developerských firem. Důkazem tohoto tvrzení je společnost EXCON Development, s. r. o., která se dlouho orientovala zejména na rekonstrukce bytových domů.

#####Spolupráce s malou firmou je pro zákazníka výhodou

Podle zástupkyně společnosti EXCON Development Radky Jínové je pro konečného zákazníka spolupráce s menším developerem určitě výhodou. „Můžeme navázat užší kontakty s našimi zákazníky, dokážeme velmi operativně reagovat na jejich požadavky a poskytnout jim zázemí stabilní společnosti,“ zdůraznila. V dnešní rozvířené době je podle jejích slov důležité zákazníkům nabízet dokonalé služby při zajištění koupi nemovitosti. Proto například developer úzce spolupracuje s hypotečními bankami tak, aby klienti získali při koupi jeho projektů výhodnější podmínky při financování.

U předcházejících i obou aktuálních projektů byla partnerem společnosti EXCON Development ČSOB. Koneckonců vyzkoušet si služby této společnosti budou moci i další zákazníci. Projekt Na zelené louce je sice již vyprodaný, nicméně EXCON Development realizuje díky vlastnímu financování už dva další projekty – novostavby bytových domů v Brandýse nad Labem (projekt Rezidence Melicharka) a rekonstrukci bytového domu v Praze 5 (Rezidence U Lva) a připravuje další v Praze 9-Horních Počernicích.

#####Lukrativní bydlení v moderním komplexu

Rezidence Melicharka nabízí zájemcům velmi lukrativní a zajímavé bydlení v moderním uzavřeném komplexu čtyř bytových domů, jehož součástí je rovněž historický park původně náležející k vile továrníka Melichara. A to vše téměř v centru města Brandýs nad Labem. V projektu je navrženo celkem 52 bytů s dizpozicemi 1+kk až 4+kk a podlahovou plochou od 31 do 103 metrů čtverečních. Součástí většiny jednotek je i vnitřní garážové stání. K přízemním bytům náleží velmi oblíbené předzahrádky, bytové jednotky v patrech mají balkony či terasy. U všech bytů s dispozičním řešením 3+kk a 4+kk je oddělena soukromá zóna s vlastním hygienickým zázemím, u bytů s dispozicí 2+kk bylo od tohoto řešení v některých případech upuštěno.

Navrhovaný soubor v sobě nese otisk historické vazby na původní zahradu, která náležela k vile továrníka Melichara. Součástí projektu je i nově zrekonstruovaný park včetně altánu a dětského hřiště. Nabídne tak rezidentům soukromí a zeleň téměř v historickém centru města. Projekt nabízí zajímavé bydlení především mladým a rodinám, kteří preferují výhody klidného bydlení v lokalitě s fungující infrastrukturou (nachází se zde školy, školky, sportovní zařízení, nemocnice, kino atd.) a s pracovními možnostmi přímo v místě bydliště či hlavním městě Praze.

#####Zajímavý projekt nedaleko centra Prahy

Rezidence U Lva zase nabídne moderní a pohodlné bydlení s vynikající dostupností do centra Prahy. V projektu je navrženo celkem 16 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk a podlahové ploše od 29 do 90 metrů čtverečních, dále tři ateliéry a dva nebytové prostory. K bytovým jednotkám ve 4. NP jdou přiřazena garážová stání. Součástí všech jednotek jsou sklepní kóje. Dispozičně jsou hlavní obytné místnosti orientovány do ulic Plzeňské a Holečkovy. Podružné místnosti se vstupy do bytů jsou z pavlačí domu. Rekonstrukce domu je pojata celkově od suterénu až po úroveň 4. NP, kde bude realizována půdní vestavba. Fasáda domu bude obnovena ve své původní podobě, a to včetně nového nátěru.

Nová předsazená prosklená konstrukce (protihluková clona) v úrovni 4. NP při ulici Plzeňské zajistí klidnou domácí atmosféru i při této rušné ulici. Společnost EXCON Development nabízí služby všem zájemcům, kteří hledají kvalitní bydlení. Pro své klienty vytváří projekty s vysokou užitnou hodnotou a odpovídající cenou. Standardem jejích služeb je vysoká míra právní jistoty a stále se zlepšující a rozšiřující servis. Na základě svých zkušeností s prodejem vlastních developerských projektů se firma rozhodla rozšířit portfolio služeb o realitní činnost a správu objektů.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!