JLL se pustila do pronájmu ordinací | E15.cz

JLL se pustila do pronájmu ordinací

Poradenská společnost Jones Lang LaSalle rozšířila své obzory vstupem do zdravotnictví. Stala se totiž partnerem firmy Medifin, která postaví první zcela novou budovu polikliniky na území Prahy od revoluce v roce 1989.

Centrum Zdraví Smíchov, jak je tento projekt pojmenován, doplní stávající provozy Polikliniky Kartouzská o nové specializované zdravotní služby.

Jones Lang LaSalle tímto krokem rozšiřuje své činnosti zprostředkování pronájmu nebytových prostor o nový sektor - Prostory pro zdravotní služby - Ordinace. Centrum Zdraví Smíchov vytvoří již na podzim roku 2009 nové příležitosti pro lékaře, kteří budou mít možnost umístit své pracoviště v nové budově nabízející plochy o celkové výměře 2 700 m2. „Museli jsme se mnohému přiučit a stále se učíme, protože prostory pro takové služby jsou zcela odlišné od kanceláří. Polikliniku vnímáme jako výzvu a zároveň příležitost pro vlastní profesní i strategický růst,“ informoval vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor, Jones Lang LaSalle Eduard Forejt. Podle jeho slov je projekt novou zkušeností pro oba partnery. „Jak kolegové z Medifinu, tak my do projektu vnášíme veškeré vlastní zkušenosti a znalosti a tak věřím, že se nám společně podaří vytvořit nové a hezké prostory pro lékaře a jejich pacienty,“ dodal.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!