Lenny Kravitz zavlní boky v Brně | E15.cz

Lenny Kravitz zavlní boky v Brně

Lenny Kravitz si přiváží do Brna autobus plný kostýmů. Při hraní bude chodit mezi diváky.

Lenny Kravitz poprvé se svým turné přijede do Brna a slibuje velkou show. Jak má ve zvyku, zahraje na několik hudebních nástrojů, bude se svlékat, tancovat a laškovat s fanynkami v prvních řadách.
Dovést takovou hvězdu do Brna znamená měsíce práce. „Jednání probíhají více než půl roku dopředu. Pomáhá nám však to, že Lenny už několikrát v Česku byl a spokojený byl jak on, tak i fanoušci,“ uvedl Petr Novák z pořadatelské agentury Live Nation.

Spokojenost potvrzuje i velká fanynka zpěváka Martina Antlová. „Byla jsem poprvé na koncertě v Praze a byl to nezapomenutelný zážitek. Kravitz vystřídal několik hudebních nástrojů, a potom se vydal i mezi diváky, aby se s nimi pozdravil. Neustále nás také vybízel ke zpěvu,“ popsala Antlová.

Ta v Brně bydlí, studuje a nenechá si ujít ani místní koncert. „Koupila jsem si stejně jako v Praze lístek do prvních řad. Půjdu na koncert s předstihem, abych měla to nejlepší místo a dobře viděla,“ dodala Antlová.

Velkou show slibují i brněnští pořadatelé. „Koncert potrvá dvě hodiny. Na velodromu bude obrovské pódium, chybět nebudou projekce, speciální efekty nebo velkoplošné obrazovky,“ popsal Aleš Hrbek z brněnské pořadatelské agentury Glanc. Kravitz si do Brna veze i autobus plný kostýmů.

Podle něj však i přes různé bonusy kapel a zpěváků zájem o koncerty klesá. „Krize se dotkla i kultury. Lidé více zvažují, na kterou akci půjdou, což asi o pětinu snižuje návštěvnost. U hvězd jako je Kravitz však lidé tolik nerozmýšlí, protože akce se v regionu už nemusí opakovat,“ dodal Hrbek.

Koncert bude 19. června na brněnském velodromu od sedmi hodin večer. Vstupenky stojí 790 nebo 990 korun a je možné je koupit i na místě.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!