Lidé vybrali Bydlení Jinočany jako nejlepší ve Středočeském kraji | E15.cz

Lidé vybrali Bydlení Jinočany jako nejlepší ve Středočeském kraji

Nejlepším Realitním projektem roku 2012 ve středních Čechách je podle hlasování veřejnosti projekt Bydlení Jinočany. Společnost Jinočany Development převzala ocenění v rámci Realitního kongresu. V letošním ročníku soutěže se v Česku účastnilo bezmála 100 projektů. Oznámila to společnost.

Při přípravě a realizaci výstavby rodinných domů ve vesnici těsně za hranicí Prahy věnovali autoři pozornost přirozenému začlenění nových staveb do struktury obce a vyhnuli se tak výstavbě nepopulárního sídliště „naležato“. „Zákazníci se při koupi nemovitosti přirozeně zajímají kromě samotného domu i o život a dění v obci, kam se chtějí stěhovat. V Jinočanech vzniká nová živá čtvrť s významnými plochami zeleně, širokými ulicemi, novými sportovišti a dalšími nebytovými prostorami pro budoucí potřeby nejen nových obyvatel,“ popisuje Karel Stierwald ze společnosti Jinočany Development.

Bydlení Jinočany připravuje v první fázi celkem 16 rodinných domů. Kromě nadstandardní občanské vybavenosti včetně nově rekonstruované školky nabízí dobrou dopravní dostupnost do hlavního města jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Soutěž Realitní projekt roku druhým rokem pořádá společnost Conventia se záměrem upozornit veřejnost na zajímavé developerské projekty v Česku. Ocenění se uděluje ve třech kategoriích – Cena odborné poroty, cena architektů a cena veřejnosti. Do soutěže se mohou hlásit pouze rezidenční projekty rodinných nebo bytových domů na území ČR. V případě smíšených projektů musí plocha určená k rezidenčním účelům zabírat nejméně 70 procent celkové užitné plochy. Projekty musí být v realizační nebo dokončené fázi a v roce 2012 musí být v prodeji alespoň jedna bytová jednotka.

 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!