Nad Rokytkou roste unikátní zelené bydlení | E15.cz

Nad Rokytkou roste unikátní zelené bydlení

Na březích poměrně nenápadné pražské říčky Rokytky, v překotně se rozvíjející oblasti Nových Vysočan, vyrůstá zbrusu nová rezidenční čtvrť, která nabídne nejen byty, ale také třeba školu a školku.

Zájemce tu čeká nejen kvalitní bydlení, ale také to, co většina pražských projektů nabídnout nemůže – vzrostlá zeleň přírodního parku. Celou čtvrť buduje jediný developer, společnost BCD Group, který zde postavil již dvě etapy projektu, a právě zahajovanou třetí etapou jeho působení v oblasti rozhodně nekončí. To má pro klienty jednu nezanedbatelnou výhodu – problémy a komplikace, které se mohou objevit i kdykoli v budoucnu, bude moci řešit přímo na místě s partnerem, který bude přítomen a nezmizí neznámo kam k jinému projektu.

#####Třetí etapa: Poslední byty za akční cenu

Třetí etapa výstavby nese název Rezidence Nad Rokytkou. Jde o pět domů o šesti podlažích, v nichž bude celkem 160 bytů od nejmenších 1+kk s rozměry přes 30 metrů čtverečních až po ty největší třípokojové s výměrou kolem 80 metrů čtverečních. Každý z bytů má vlastní terasu, u přízemních bytů ji nahrazují oblíbené předzahrádky. Samozřejmostí jsou parkovací místa a sklepní kóje. Byty lze na přání zákazníka slučovat, volit můžete z několika standardů vybavení. Jednotlivé domy se budou odlišovat barvami fasády, která je zvolena s ohledem na zelené okolí. Stejně jako obě předchozí etapy i Rezidence bude mít své vlastní dětské
hřiště a přístupovou cestu z ulice U Elektry.

Chcete-li se přesvědčit, jaké bydlení vás Nad Rokytkou čeká, není nic snazšího, než si na místo zajet. V rámci první etapy vzniklo v sedmi viladomech 195 bytů, které již dávno našly své majitele. Druhá, rovněž dokončená etapa, zahrnuje deset domů s 275 byty, z nichž zbývá k prodeji již jen devět jednotek. I v tomto případě jde o nižší stavby, které jsou citlivě zakomponovány do vzrostlé zeleně. Kromě toho si můžete přímo na místě prohlédnout vzorový byt a v kanceláři prodejce, kterou je společnost Lexxus, jej případně i rezervovat. Neměli byste váhat, protože v Rezidenci nad Rokytkou k prodeji zbývá pár posledních bytů s akční cenou 39 tisíc korun za metr

#####Praha 9: Skvělé místo k životu

Vysočany jsou dnes jednou z nejrychleji se rozvíjejících částí Prahy. Snadno a bez problémů tu obstaráte veškeré nákupy – v Galerii Fénix u stanice metra Vysočanská, v nedávno otevřené Galerii Harfa nebo v Centru Černý Most, které je jedním z hlavních středisek nákupů všech Pražanů. Na Černý Most můžete vyrazit i za zábavou do multikina či si protáhnout tělo ve fitness centru s bazénem. Pokud vyznáváte pohyb spíše v pasivní podobě, určitě zamíříte do O2 Areny, kde se pravidelně konají atraktivní sportovní klání. Aréna ovšem není zasvěcena jen sportu, ale v hledáčku ji mají i hudební nadšenci. Na rozvoji území samozřejmě participuje i městská část. V příštím roce počítá například s rozšířením mateřské školky a plánuje pokračovat v budování sportovně rekreačního areálu podél říčky Rokytky.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!