Nádherné bydlení přímo v srdci Prahy | E15.cz

Nádherné bydlení přímo v srdci Prahy

V klidné a lukrativní Mánesově ulici v Praze 2 se nachází skvostná možnost bydlení. Zajistí ji projekt společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o., Rezidence Mánesova. Tento projekt nabízí nejen klid a pohodlí sotva pár kroků od Václavského náměstí.

[file:6981:small:right]

Jedná se o bytový dům z roku 1898 postavený v secesním stylu, ve kterém se nachází celkem deset bytových jednotek a čtyři nebytové jednotky. K domu náleží příjemná zahrada, která je situována do klidného vnitrobloku. Dům zdobí krásné, historicky hodnotné prvky, které v rámci rekonstrukce budou zachovány či renovovány. Dopravní dostupnost rezidence zajišťuje v docházkové vzdálenosti jak metro, tak tramvaje, parkování pro rezidenty je přímo před domem. Úplná občanská vybavenost je samozřejmostí.

V blízkém okolí s množstvím příjemných restaurací a obchodů s různým sortimentem najde každý své vyžití. Nechybějí ani školy či zdravotnická zařízení. Pokud jde o velikosti bytů, vybírat lze z uspořádání 2+kk, 3+kk a 5+kk. Všechny byty mají vysoké stropy, jsou prostorné a velmi příjemně dispozičně řešené. Zájemce se může rozhodnout buď pro byt ve stávajícím stavu a zrealizovat osobně svůj sen a představu o hezkém bydlení v zajímavé lokalitě, nebo může vše nechat na developerovi projektu. I tak si bude moci vybrat z různých variant koupelen, obkladů, dlažeb či podlah.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!