Nadstandardní byty v Karlíně nově se slevou | E15.cz

Nadstandardní byty v Karlíně nově se slevou

Na počátku letošního roku začala společnost CTR group a.s. prodávat byty ve svém projektu Křižíkova 52. Jedná se o areál 112 nadstandardních bytů situovaných jen 100 metrů od stanice metra B Křižíkova v Praze 8-Karlíně.

Jelikož je dnes mezi klienty developerských firem téměř zvykem požadovat nějaký bonus či slevu, přistoupil i tento developer k rozšíření nabídky v tomto směru – nabízí na vybrané byty slevu ve výši 25 procent. A to není vše.

Společnost CTR group je na pražském trhu známá jako inovátor v oblasti bytových projektů. Bytový dům Křižíkova 52 je atypický nejen nadstandardním vybavením bytů zahrnutým v základní ceně, ale také tím, že se prodej bytů v něm zahajuje až ve stadiu vysoké rozestavěnosti stavby. Hrubá stavba byla dokončena již v prosinci roku 2008 a v současnosti probíhají dokončovací interiérové práce. Do svých nových bytů se klienti budou moci nastěhovat pouze několik měsíců po koupi – kolaudace je naplánována na podzim letošního roku. Novým majitelům bytů se tak nabízí v Praze zcela unikátní možnost vybírat byt na základě jeho skutečné prohlídky a nejen na základě půdorysů a vizualizací nebo virtuálních prohlídek.

#####Výrazná sleva na kuchyňský nábytek

Kombinace možnosti osobní obhlídky všech bytů, nadstandardního vybavení, výborné lokality v širším centru, kvalitní architektury, vynikající dopravní dostupnosti v blízkosti stanice metra a přiměřené ceny (uváděné včetně sklípků) činí z projektu Křižíkova 52 velmi atraktivní a ojedinělou nabídku nového bydlení v Praze. Stejně ojedinělá je i další nabídka tohoto developera. Vybrané byty jsou zájemců k dispozici s výraznou slevou ve výši 25 procent, další možností je sleva na exkluzivní kuchyňský nábytek od společnosti Leicht. Zákazníkům je také k dispozici bytový architekt, který má bohaté zkušenosti s navrhováním zařízení na míru pro všech 269 bytů v rezidenčním areálu Albertov Rental Apartments.

#####Bydlení na Albertově dočasně zadarmo

Pokud se klient společnosti CTR group rozhodne nevyužít nabídku zařídit si koupený byt developerem dodaným nábytkem, bude mu hodnota vybavení odečtena z kupní ceny bytu. Na vybrané byty v projektu Křižíkova 52 se vztahuje ještě možnost uplatnit slevu až do výše 16 procent kupní ceny bytu. Oba uvedené bonusy ale nejde slučovat, klient si může vybrat pouze jeden. Další nabídkou pro budoucí uživatele některého z bytů je možnost během zařizování bytu využít pohostinnosti bydlení v areálu nájemních bytů – Albertov Rental Apartments – a to až do nastěhování do nového bytu v projektu Křižíkova 52. Samozřejmě opět zdarma. CTR group tak klientům projektu Křižíkova 52 nabízí komplexní a zcela ojedinělou službu – starosti klienta končí výběrem bytu – vše ostatní zařídíme my.

*Kontakt:* CTR group a.s., Sladkovského nám. 1/525 130 00 Praha 3, tel. 725 820 820, e-mail: bydleni@ctrgroup.cz

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!