Nový Leasing Manager u ProLogis | E15.cz

Nový Leasing Manager u ProLogis

Společnost ProLogis, největší světový vlastník, správce a developer logistických nemovitostí, oznámila jmenování Marka Müllera (32) do pozice Leasing Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost ProLogis, největší světový vlastník, správce a developer logistických nemovitostí, oznámila jmenování Marka Müllera (32) do pozice Leasing Manager pro Českou republiku a Slovensko. Ze své pozice bude řídit nájemní aktivity ProLogis v České republice, zvláště na Moravě, kde má společnost v současné době ve výstavbě distribuční centrum ProLogis Park Ostrava o rozloze 98 000 m2.

„Distribuční a logistický trh na Moravě rychle roste. I proto jsem rád, že se Marek stal novým členem našeho leasingového týmu v České republice. Jsem si jistý, že jeho bohaté zkušenosti v oblasti průmyslových nemovitostí budou pro nás přínosem a pomohou nám úspěšně rozšířit naše aktivity v tomto regionu,“ řekl Jakub Pelikán, viceprezident ProLogis pro Českou republiku a Slovensko. Předtím, než začal Marek Müller pracovat pro ProLogis, působil v oddělení průmyslových nemovitostí ve společnosti Colliers International, kde byl zodpovědný za pronájem, marketing, získávání nových klientů, vyhledávání průmyslových obchodních příležitostí a klientské vztahy.

V minulosti také pracoval jako obchodní reprezentant u společnosti Marcus Evans.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!