Projekt Nový Hrádek – moderní bydlení v atraktivní lokalitě

Pražská městská část Kyje se v posledních letech stala velmi atraktivní lokalitou pro zájemce o nové bydlení v místě plném zeleně a přitom velice dobře dopravně dostupném. Jedním z projektů, které zde v poslední době vznikly, je projekt bytového domu Nový Hrádek. Ten už má za sebou kolaudaci a je výsledkem spolupráce hned tří firem.

Bytový projekt Nový Hrádek v Praze 9 - Kyjích splňuje představu pohodlného a moderního bydlení, ideálně spojuje výhody bydlení v blízkosti přírody s komfortem města. Jižně orientovaná moderní budova s 89 bytovými a 7 nebytovými jednotkami splní i ty nejvyšší nároky. Každý byt má vlastní balkon, terasu, či předzahrádku. Výstavba začala v březnu 2008, stavební práce provedla společnost Regionální stavební, a.s. Developerem projektu je firma Hampshire Nový Hrádek s.r.o. a o prodej bytů a marketing se stará společnost IMPACT-CORTI s.r.o. O kvalitě projektu svědčí také to, že v říjnu zbývalo k prodeji pouhých 12 bytových jednotek z celkového počtu 96 jednotek.

#####Výborná dopravní dostupnost

Bydlení v Kyjích je atraktivní nejen proto, že se jedná o velmi klidnou lokalitu plnou zeleně, ale také proto, že je zde výborná dopravní dostupnost. Konkrétně z projektu Nový Hrádek je to ke stanici metra trasy B Rajská zahrada přibližně 10 minut chůze, zdejší obyvatelé ale mohou k přiblížení se stanici podzemní dráhy použít autobus, který zastavuje pouhé dvě minuty chůze od bytového domu. Lokalita je velmi dobře napojena na hlavní dálniční spoje ve směru na Liberec, Hradec Králové a Teplice, po vnitřním Pražském okruhu jsou pak dostupné dálnice D1 ve směru na Brno a D5 mířící do Plzně.

#####Nedaleko je centrum nákupu a zábavy

Zhruba pět minut jízdy autem či autobusem je jedno z největších českých center nákupu a zábavy Černý Most. To vedle rozsáhlých nákupních možností v řadě poboček nejrůznějších obchodních řetězců nabízí osm kinosálů v multikině Village Cinemas a řadu sportovních aktivit (squash, tenis, bowling, plavání, fitness). V docházkové vzdálenosti od projektu Nový Hrádek se nachází městský úřad, zdravotní středisko, mateřská škola, základní škola, gymnázium, množství obchodů, bank, sportovišť a center nabízejících nejrůznější služby.